Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

DOROST MORAVEC

Novinky-Články

 

Zkouška ohňem
Utkání sezony už klepe na vrátka, v sobotu na náš nedobytný stadion přijede druhý tým tabulky TJ Rozsochy. Pro náš tým se situace značně zkomplikovala. V předchozím utkání se zranil Zdeněk Pokorný a jeho start proti Rozsochám vypadá nepravděpodobně. Bude to tedy nejspíš první utkání ve kterém se bez něj budeme muset obejít. Do brány se tedy nejspíš postaví Jan Pečinka, který Pokorného nahradil už v Březí. Pečinka chýtával minulou sezonu v žákoském týmu takže to není žádný začátečník,ale v takovémto utkání ho jistě nečeká nic jednoduchého, bude to pro něj zkouška ohněm.Tento zápas může bezpochyby ovlivnit průběh celé sezony. Jak se Honza cití před utkáním kariery? to nám prozradí rozhovor, který bude uveřejnět bezprostředně před zápasem.
Momofanynka
V poslední době jsem často narážel na téma největší momofanynka? Zatímco nášemu A-týmu fandí především momoborec Šusta a občas Milda Němec, dorost má podporu spíše v dívčím publiku, je to logické, na mladý kluky se asi dívá líp jak na pány z mužů :-D Zvolte si tedy v anketě největší momofanynku(pro debili: je to v sekci Ankety)
:-) PS: nezaměňte slova, momofanynka za nymfomanka..je to docela podobný, ale významově se to krapet liší
Posily?
Do zimní přípravy se s námi už nezapojil Tomáš Urban ani Tomáš Bryndač, kádr se tedy nebezpečně zužuje a v případě, že někdo nebude moci nastoupit může vzniknout velký problém. Pokud chceme nadále bojovat o nejvyšší místa tabulky měli by jsme se poohlédnout po hráči, který by dokázal vyplnit vzniklé místo po odchodu především Tomáše Urban. V úvahu připadají jména jako Tomáš Červinka, který s námi odehrál přípravný zápas proti Radostínu, nebo mladý talent Havelka, za snahu by stálo také pokusit se přetáhnout kapitána Jívoví Koukolu, který je kmenovým hráčem našeho týmu a v Jívoví jenom hostuje. Dobré posílení kádru by nám mohlo velmi pomoct a usnadnit cestu za vytouženým titulem.
Další program přípravy
Ve středu nás čeká hala v Bystřici nad Pernštejnem, odjezd ze zastávky v 17 30. Pojedou s námi i někteří hráči z mužů,aby byla celá hala využitá. Nejspíš v pátek odehrajeme přátelské utkání z dalším kvalitním týmem a to z Dolní Rožínkou, přesný čas bude upřesněn po středečním tréninku, hrát by se mělo doma na trávě.
Čtvrteční trénink zrušen
Ve čtvrtek 10. února nebude halový trénink v Bobrový, protože bejk má odpolední. Další trénink bude v sobotu 12. února na hřišti v 15 00.
Halové tréninky
V čtvrtek 26. ledna se uskuteční první halový trénink.Sraz hráčů je v 15 40 na zastávce.Pojede se do Bobrové. Dá se předpokládat, že tento termín vydrží,automaticky tedy platí i pro další týdny. Případné změny zde budou uvedeny.
Mizivá účast na tréninku
Na druhém přípravném tréninku chyběla většina hráčů, spoustu hráčů omlouval Kuba Skalník,ale bejkovi se to moc nezdálo, takže v účasti na tréninku dám omluveno až po tom co se s ním domluvíte.Pro malý počet hráčů se bylo jenom na výběhu a pak sme si trochu čutli(kromě Skalníka teda, ten jenom simuloval,podváděl a nakonec dostal do nosu :-D). Tento týden by jsme měli jen v čtvrtek, nebo pátek do haly. Vše upřesní Filip Kudiovský na FB.
Zimní příprava odstartována
Dnem 15. ledna 2011 byla započata zimní příprava, trénovalo se na hřišti jelikož terén byl vyhovující. Účast nebyla nějak vysoká, omluvil se jenom Cícha a Hanák, takže začínáme s pokutami :-). Další trénink bude opět v sobotu v 15 00. Někteří hráči se připravují už déle, díky futsalu,který domlouvá Martin Černý v Bystřické hale, jedná se především o starší hráče v dorosteneckém týmu. V budoucnu se hráči dorostu mohou těšit na výběhy do okolí Moravce, tréninky v Bobrovské a Bystřické hale, přípravné zápasy s tými z vyší soutěže(Dol.Rožínka,Radostín) a také trénink s Žďárským dorostem, za zvážení stojí i umělka v Pikárci. PS: pro větší přehlednost zavádím složku absence.  
Silvestrovské derby
Tým 1(fešáci :-D)- Tým 2 10:7
Tým 1: Pokorný,Toufar,Kudiovský F.,Černý P.,Hladík T.,Hladík J.,Šustáček
Tým 2:Červinka st., Červinka ml.,Skalník,Černý M.,Černý F.,Žila,Malý,Kudiovský P.
Tak jako každý rok i letos se konalo tradiční silvestrovské derby, hrálo se na sněhem pokrytém hřišti. Pro velký zájem se odehráli dokonce 4 čtvrtiny. Utkání bylo ze začátku velmi vyrovnané,až ve třetí čtvrtině si tým fešáků začal dělat golový odstup, soupeř se chvíli před koncem vzchopil a dotáhl na rozdíl jedné branky, nemalou zásluhu na tom měla fanynka Ilona. Tým fešáků však nezaváhal, okamžitě golově odpověděl a utkání dotáhl do vítězného konce.
Fotbalové ohlédnutí za rokem 2010
V roce 2010 jsme skončili v sezoně 2009/2010 na 3. místě, tehdy tým ještě jako kapitán vedl Martin Černý. Do posledního kola jsme hráli o první místo,ale zejména zaváhání s Borami a v Pohledci nás o něj připravilo. V další sezoně došle k obrovské obměně kádru,ale dařit se nepřestalo. V součastnosti jsme na 1. místě což je nádherné. Tým letos vede jako kapitán Filip Kudiovský. V roce 2010 nás dokázali porazit pouze Rad. Svratka ,Rozsochy,Vír a Pohledec. Celkově jsme si připsali 24 výher, 4 prohry a 2 remízy. Nejproblémovějším soupeřem byl Pohledec, nejsnadnějším Štěpánov, proti kterému jsme dokonci vyhráli rekordním výsledkem 24:0.

Momočíčo vítězem turnaje

Naši hráči Luboš Pipa a Filip Kudiovský se účostňili florbalového turnaje do 18 let v křižanově. Hráli za tým Momočíčo a ZVÍTĚZILI. Je tedy vidět,že naši fotbalisté kvalitně zvládají i jiné sporty. Ve finále porazili Dolní Libochovou 5:4. Za tým hráli i naši bývalí spoluhráči Tomáš Toufar a Martin Malý. Turnaje se účastnili i další naši fotbalisté Fanda Kovář a Tomáš Urban.(pokud jsem na někoho zapomněl tak se ozvěte v diskuzi).

Hodnocení hráčů
Vytvořil jsem hodnocení hráčů za podzimní část sezony, naleznete ho v sekci Sestava u profilu každého hráče.
Fotogalerie aktualizovány
Konečně jsem si našel čas a zauktualizoval některé fotogalerie. Více fotek z našich zápasů najdete na facebooku-profil Olda Urban.Jinak, kdo by měl fotky pro zveřejnění na našem webu, ať mi dá vědět, nebo je rovnou pošle na mail P.K.17@seznam.cz , mám na mysli především hráče bez dresů, kteří v poslední době zaostávají a zima je pravý čas pro oživení,jelikož se fotbal nehraje.
Exhibice na konec sezony
V neděli 7. 11. 2010 se pod taktovkou Martina Černého uskutečnil přátelský fotbálek na zakončení úspěšné půlsezony. Utkání se zúčastnilo spoustu fotbalových načenců z týmu TJ Moravec včetně hráčů dorostu.
Výsledek:10:7 pro tým 1.
Tým 1:Pokorný,Černý M.,Pipa,Kovář,Smolík
Tým 2:Černý F.,Červinka,Urban O.,Mičánek,Černý Z.,Kudiovský P.
Momomo půlmistrem!!
Lepší závěr podzimu jsme si snad ani přát nemohli, díky zaváhání Rozsoch jsme se posunuli na první příčku a té si užijeme celou zimu. Sezona zatím probíhá podle našich představ, daří se a tým drží při sobě. Nejlepším hráčem podzimu volím Bobrůvku, Fanda Kovář je hvězdou týmu, Luboš Pipa v poslední době předvádí také výborné výkony, Olda Urban jako fotograf a do toho několik fanoušků a fanynek,kteří nás přijíždějí podpořit. Pokud vše půjde tak jak nyní můžeme se těšit na triumf v soutěži po kterém saháme rok co rok.
Podzimní část sezony se blíží ke konci
V sobotu 30. Října skončí podzimní část sezony pro Moravecký dorost utkáním doma s Jívovím. Stále není jasné zda přezimujeme na 1. či 2. místě, proto je třeba velké podpory publika.Po zápase tým čeká tradiční rozloučení u soudku....:-D
Momomo má nového fotografa
Už delší dobu jsem se pokoušel najít pro naše stránky fotografa, někoho koho baví fotbal,ale nehraje za náš tým. Řešení se nabídlo samo, Olda Urban začal fotit už dříve než jsem ho kontaktoval. Jeho zásluhou začnou na našem webu přibívat daůší Fotky ze zápasů, když se zadaří tak by se mohla oživit i sekce Hráči bez dresů.
Monitorování návštěvnosti
Prosím každého kdo navštíví tyto stránky a poprvé si přečte tento článek ať zanechá příspěvek v sekci VZKAZY, zjistí se tak kdo tyto stránky navštěvuje,kolik o nich ví lidí,atd. Nutné je uvést své jméno, obsah příspěvku je libovolný. Přistupujte prosím k této akci zoodpovědně. Akce bude probíhat maximálně měsíc.PS: Po sečtení všech fanoušků momomo proběhne losování, výtězové se můžou těšit na zajímavé ceny :-D
Tomáš Bryndač se vrací k fotbalu
Do našeho kádru se připojil další hráč, je jím mladý záložník Tomáš Bryndač, který se po pauze opět vrátil k fotbalu. Naš kádr se tedy opět rozšířuje a nyní v něm je už 17 hráčů.
Úterní trénink se kvůli špatnému počasí nekonal
Na úterní trénink dne 5.10. 2010 nedorazil kvůli špatnému počasí žádný hráč, netrénovalo ani naše áčko které se sešlo také v zanedbatelném počtu.
A-tým si vysloužil titulek ve Žďárském deníku
Moravecky tým mužů si po výhře s Rožnou vysloužil titulek ve Žďárském deníku. viz.http://zdarsky.denik.cz/fotbal_region/moravec-rozstrilel-vedouci-roznou-peti-goly-.html
Mimo jiný zde naleznete kompletní sestavy a střelce branek v mužských utkáních okresních soutěží na Žďársků.
Čas tréninků změněn
Blíží se podzim a tak se mění i časy tréninků. Prozatím budeme začínat o půl hodiny dříve, tzn. 17 30.
Marodka nám komplikuje situaci
Před derby s Křižanovem se náš tým pěkně zužuje, je téměř jisté,že nenastoupí Pipa(viz.předchozí článek) a Kovář, kterého trápí záda. Jestli bude fit další klíčový člen záložní řady Juračka není jasné, minulé utkání vynechal kvůli chřipce. Stoper Cícha by už snad měl být na utkání připraven,ale i přesto absence tří hráčů zákl. sestavy je značná, obzvlášť nepříjemný je rozpad záložní řady.
Defender Pipa mimo hru
Obránce našeho týmu Luboš Pipa je po utkání s Ujčovem dočasně mimo, utrpěl lehký otřes mozku. Podle toho co zatím víme by měl chybět něco okolo 4 zápasů a dokance ho prý i čeká alkoholová pauza :-D. Náš web mu jménem celého týmu přeje brzké uzdravení.
Úterního tréninku se účastnilo pouze 5 lidí
Úterního tréninku se účastnilo pouze 5 lidí a z toho trénovali jenom 3,ti se přídali k tréninku mužů(Pokorný, Kudiovský,Smolík). Na hřišti se také objevili Černý a Skalník. Omluvenky v diskuzi ŽÁDNÉ.
Zesílení ofenzivní síly
Naše ofenziva byla opět obnovena, z Bibionku se nám vrátil Tomáš Smolík,který nám chyběl tři kola. Navíc se s lahví v ruce k fotbalu vrátil Tomáš Urban.
Nová sekce na našem webu
Od měsíce září bude na našem webu nová sekce, ÚČAST NA TRÉNINKU, budu zde zapisovat jaká kdy byla na tréninku účast, případná neúčast(omluvená,neomluvená). Mohlo by to pomoci i k pozdějšímu dohledání neplatičů pokut.
Novým kapitánem byl zvolen Filip Kudiovský
Pro sezonu 2010/2011 se novým kapitánem stal Filip Kudiovský, který získal podstatnou většinu všech hlasů. Jeho zástupcem bude František Kovář.
Urban končí s fotbalem
Ještě než začala nová sezona potkala nás nečekaná rána. Tomáš Urban,útočník s kterým jsme počítali do základní sestavy ukončil fotbalovou karieru. K tomuto rozhodnutí ho nejvíce vedlo zranění jeho bratra způsobeno právě na fotbalovém trávníku. V sestavě ho nahradil Josef Bryndač a v prvním utkání se hned prezentoval hatrickem.
Nová sezona už klepe na vrátka
V sobotu 14.8.2010 startuje podzimní část nové sezony, v první kole přivítáme na svém hřišti hráče Březí. Utkání začíná v 16 30, sraz hráčů v 15 00, bude se ještě lajnovat hřiště a volit nový kapitán.
Nový hráči pro sezonu 2010/2011
Na sezonu 2010/2011 náš tým posílili tito hráči z žáků:Jakub Skalník,Petr Černý,Jan Pečinka,Ondřej Broža a Radek Krejčí. Milan Fila a Tomáš Bryndač s fotbalem prozatím končí. Roháček(Velké Meziříčí) bude opět hostovat v Bobrové, tudíž není realný ani přestup Tomáše Červinky.
Změny v kádru před novou sezonou
Do sezony 2010/2011 vstoupíme bez mnoha dlouholetých opor,ale kvalita kádru zůstává stále vysoká a cíle nejvyší. Kvůli vysokému věku musel odejít Martin Černý,Petr Kudiovský,Pavel Červinka,Tomáš Michal,Oldřich Urban a Tomáš Čejka. Z žáků k nám přijde Jakub Skalník,Petr Černý a Jan Pečinka.Další hráči z žáků jsou s otazníkem( Milan Fila,Tomáš Bryndač,Ondřej Broža,Krejčí 2x).Nejméně pravděpodobně vypadají avizované posili z Bobrové Ivo Roháček a Tomáš Červinka.
Sezonu 2009/2010 končíme na 3.místě
Za sezonu 2009/2010 nás čeká odměna v podobě bronzových medailí, umístění je to pěkné,ale vzhledem k průběhu sezony je to pro náš tým zklamání. Na prvním místě se umísťuje Radostín,který má o dva body více než my, druhá je Rad. Svratka,která má shodný počet bodů jako my,ale lepší vzájemný zápas. Náš tým končí sezonu s nejlepším skorem 162:34, 25 zápasů jsme vyhráli, 5x remízovali a 2x prohráli.
Titul nám může přinést snad už jen zázrak
Do konce sezony zbývá poslední kolo a naše situace není vůbec dobrá. Na první Radostín strácíme 1 bod, Rad. Svratka má stejně bodů jako my,horší skore,ale lepší vzájemný zápas. Náš tým hraje v posledním kole z týmem Rozsoch, Radostín čeká Vel.Meziříčí B,Rad. Svratka jede na půdu Jívoví.Do této situace jsme se dostali sami po zbytečné ztrátě s Borami a Pohledcem.
Hugo překvapuje
Hugo Hanák proti Hamrům zaznamenal svou první branku sezony,sice z penalty,ale i to se počíta. V poslední době jde výkonostně nahoru. Do svého repertoaru přídal kromě autů už také rohové kopy,navíc se prezentuje velmi bojovnou hrou,jen tak dále.
Kauza Žďárské míče uzavřena
Kauza Žďárské míče byla pro nedostatek důkazů uzavřena, žádného s aktérů se nepodařilo usvědčit ani přez náš web, protože nikdo nezískal potřebných sto hlasů, přesto šlo o anketu, o kterou byl od založení našeho webu největší zájem. Celkem v ní bylo odesláno 82 hlasů.
Výhra soutěže na dosah
Do konce letošní sezony už moc nechybí a hlavním favoritem jsme v součastnosti my. Díky zaváhání Radostína v Rozsochách konečně pěvně stojíme na první příčce, tabulka je však za námi nabitá.Druhá Svratka strácí 4 body,ale má o zápas méně,Radostín je na tom stejně,ale strácí bodů 5.V případě výher obou týmu bude od nás Svratka na rozdíl pouhého 1 bodu a Radostín 2 bodů. Situace je velmi podobná boji o titul v naší první lize(Sparta,Baník,Jablonec). Doufejme,že se nám podaří to co Spartě a zhruba za měsíc zvedneme pohár nad hlavu.Váš názor můžete projevit v nové anketě.
Hugo mimo hru,střídačka se zužuje
Lukáš Hugo Hanák za svůj skrat v zápasa s Křižanovem vyfasoval 2 zápasy nepodmíněně,k tomu TJ Moravec bude muset za jeho přestupek uhradit 50kč. Hlavním problemem je stále sužující se lavička, jediným řešením je přibrat hráče z našich starších žáků.O tom kdo by byl pro náš tým nejvhodnější posilou můžete hlasovat v naší nové anketě.
Zábava
Dne 17.4.2010 jsme pořádali zábavu v kulturním domě na Moravci.Kolik se přesně vydělalo nevím,bylo 130 platících+lidé co přišli s kapelou,členové našeho týmu a lidé co přišli po 12 hodině,takže odhaduji celkem tak okolo 200 lidí.V následujícím výpise se podívejte jak se kdo z našeho týmu podílel na organizaci této akce.
Příprava                                                 Práce na zábavě                                                         Úklid
Pokorný                                                   Pokorný(vstupné)                                                          Pokorný
Hanák                                                      Hanák(pomocné práce)                                               Smolík
Červinka                                                  Červinka(pivo)                                                               Červinka
Černý                                                       Černý(šenk)                                                                   Černý
Juračka                                                    Kudiovský P.(vstup)                                                      Kudiovský P.
Cícha                                                        Cícha(vstup)                                                                   Michal
Čejka                                                        Čejka(pivo)                                                                    Kudiovský F.
Kudiovský F.                                           
Hříšnící co s ničím nepomohly:Urban O.+T.,Pipa,Kovář,Bryndač,Broža(zábavy se účastnil)
Maximálně vytížení hráči:Pokorný,Červinka,Černý
Hříšníci by se měli nad svým chováním zamyslet,případně nejvíce vytíženým spoluhráčům věnovat dar v tekuté podobě. :-D                                                 
Vyhodnocení anket
Nejprestižnější anketu,,Kdo je v našem týmu největší debil?" vyhrál podle očekáváni Hugo Hanák(14hl.), Tomáš Smolík obdržel hlasů 6, Peťa Juračka se v nabité konkurenci neprosadli a získal pouhé 2 hlasy.Co se týče zimní přípravy, téměř všichni hlasující se shodli na tom,že byla podceněná.V součastnosti můžete hlasovat o kvalitě našich stránek a kdo stojí za kauzou Žďárské míče.Další ankety přibydou časem, náměty můžete psát do diskuze.
U některých anket bude dovoleno opětovné hlasování,tím by měl být vyřešen problem se shodnými IP adresami.
Klíčová postava mimo hru
O víkendu jsme hráli na půdě Žďáru nad Sázavou,utkání nedohrál náš kapitán Martin Černý kvůli zranění. Podle jeho slov může našemu týmu chybět až 6 týdnu a to je pro náš tým velké oslabení.Doufejme,že se Martin vrátí do sestavy co nejdřív,náš web mu tímto přeje brzké uzdravení.
Hatrick?
Pravda,nebo výmysl? Prosléchá se, že náš spoluhráč Tomáš Čejka dal o víkendu hatrick, avšak v žádných statistikách se jeho jméno zatím neobjevilo. Tajný zdroj našeho webu se o tom bál mluvit a předal jenom zašifrovanou zprávu. Kromě slova hatrick,které má jediné co dočinění s fotbalem se zde objevili slova jako slivovice,salám,vana,šavle. Více se zjistit bohužel nepodařil, těžko říci jaký hatrick náš spoluhráč zaznamenal. :-D
Ze Žďáru jsme si nejspíš odvezli více než tři body
Sotva jsme se doma začli radovat z třech bodů dovezených ze Žďárské půdy, přišla hrozivá zpráva od funkcionařů domácího týmu. Našemu vedení bylo zděleno,že byli po zápase odcizeny 3 zápasové míče A-týmu mužů. Všichni nevěřízně kroutí hlavou a ptají se, kdo to asi mohl být? Zlý jazykové(Hugo Hanák) bez důkazů osočují třičlenou skupinku pod vedením bandity Rudého Mokasína. Touto loupeží se zabývá i naše anketa, můžete sami odhadnout kdo to asi mohl být.
Filipes na našem webu
Pro skvalitnění našeho webu jsem přivzal do týmu dalšího správce, je jím náš spoluhráč Filip Kudiovský. Na starost má především video a možná různou zajímavou grafiku(viz.sestava). Za jeho přínos mu děkuji a z radostí uvítám další zájemce co mají co nabídnout.
MOMOMO opět v provozu
Stránky Moraveckého dorostu se po zimní spánku opět probudili,jsou zde k vidění nové články,ankety a v budoucnu snad i mnoho dalšího. Chtěl bych sem vkládat mnohem více fotek,fotograf schopný zachitit ty nejlepší momentky by byl tedy opravdu k nezaplacení.Dále také plánuji rozhovor s naším šoumenem Tomem Čejkou a možná i z mnoha dalšími...
Na jaro s exotickou posilou?!
 
Jarní část sezony už klepe na vrátka a logicky se nabízí otázka ohledně posil.Naši manažeři zatím nikoho pro dostatečnou sílu našeho kádru nescháněli,ale proč nevyužít šance?Neznámo proč nám náš spoluhráč Nuni Smolík neřekl,že není zdaleka jediný exotický fotbalista v našem okolí.V sousední vesnici se prý nachází nuniho vzdálený bratranec a skvělý fotbalista vystupující pod jménem Abdulah Smolík,který sem nedávno přicestoval. Proto není registrován v žádném týmu a manažeři všech okolních klubů se o něj doslova perou.Je tedy hlavně na Tomovi,aby využil svých kontaktů a Abdulaha přivedl do našich řad co nejdříve.
Prognoza v anketě se potvrdila
Všichni návštěvníci našeho webu se shodli na tom,že Radostín porazíme a skutečně se tomu tak stalo.Radostín v letošní sezoně prohrál poprvé,o to víc je naše výhra 5:2 veselejší.Náš tým tedy zůstává jako jedniný zatím neporažen.
Po pěti kolech byl nejvíc ve formě Filip Kudiovský
Po prvních pěti kolech jste zvolili jako nejlepšího hráče Filipa Kudiovského,který obdržel 7 hlasů.Kudiovský ve kvalitních výkonech pokračoval a zajistil si jako jediný s původní trojky nominaci i do dalšího hlasování.Fanda Kovář s Tomášem Smolíkem dostali oba po 3 hlasech.
Karbaník Černý přišel o kapitánskou pásku
Jistě jste si všimli,že náš dlouholetý kapitán Martin Černý už nenastupuju na hřiště jako první a na ruce nemá kapitánku.Po červené kartě proti Víru mu byl udělen kromě stopu na 1 zápas také zákaz vykonávání funkce kapitán do konce sezony.Nutno připomenout,že se nepoučil a prakticky neodehraje zápas ve kterémby neobdržel kartu. Aspon nám díky zavedeným pokutám rychle skáčou penízky do kasičky. Novým kapitánem se stal druhý nejčastější karetní hříšník Pavel Červinka ml.,uvidíme jak dlouho v této funkci vydrží. :-D
Rudý Mokasín-kanonýr nebo palič?
Jistě všichni víte,že je řec o útočníkovi tmavé pleti Tomáší Smolíkovi.Stane se kanonýrem a oporou našeho týmu nebo jenom dalším paličem tutovek?To v tuto chvíli nikdo neví,v pátek dokáže sestřelit hatrickem Vír a v neděli se nemůže proměnit řadu tutovek.Nutno připomenout,že se do šancí vždy dokáže probojovat a po začátku sezony patři k nejlepším hráčům našeho týmu.
Změny kádru před novou sezonou
Náš tým před novou sezonou proběhl docela značnými změnami.Naše klíčová postava uplynulé sezony František Černý kvůli vysokému věku přechází do našeho A týmu.Do týmu mužů přešel i Martin Kučera,ukonšil u nás hostování a vrátil se do Bohdalce,stejně tak i Rosťa Kamarád.Navíc má být v nejbližší době dokončeno hostovaní talentovaného obránce Tomáše Toufara do Žďáru nad Sázavou.Ale ani posil není málo,připojili se k nám hráči z Bobrůvky které jsme měli na hostování v Bobrové(Luboš Pipa,František Kovář a bratři Urbanové),z žáků nám příjde kromě Tomáše Smolíka který za nás už delší dobu hraje také Pepi Bryndač,které se do týmu zapracoval na soustředění na Vranově.Navíc náš masér Tomáš Čejska se rozhodl dát na karieru fotbalisty,takže konkurence bude veliká.
Vyhodnocení anket
Snad všichni návštěvníci tohoto serveru už hlasovali do anket a proto sem se rozhodl udělat jejich vyhodnocení a ankety obměnit.Z bývalých hráčů vám nejvíce chybí Martin Malý(23hl.),Lukáš Slavíček dostal 11hl. a David Russ 6hl. Je vidět že náš fotbal se celkém líbí,protože možnost nic lepšího sem v životě neviděl dostala 22hl.11 návštevníku viděla i lepší a špatně se z něj dělá 8 lidem.Trenérova dcera se také docela líbí, na možnost nic lepšího jsem v životě neviděl kliklo 17 návštěvníků,12 si jich myslí že by to chtělo vylepšit a 9 lidí ani neví,že trenér má dceru.Na nového trenéra můžů by jste si přáli dosadit trenérku s ligovými zkušenostmi Ilonu Šípkovou(23hl.)13 z vás podrželo duo Tulis-Toufar a pouhý jeden příznivec si vybral trenéra dorostu pana Červinku.Na otázku jak se vám líbí tyto stránky jste reagovali vyrovnaně,nejvíce hlasů dostala možnost,že se tu řeší moc alkohol a ne fotbal(14hl.),10 lidem se líbí a 8 lidem vadí moje maličkost.
Barcelona vítězí v lize mistrů
Barcu po dramatickém semifinále potkalo nečekaně lehké finále,Manchester suveréně přehrála a v poklidu zvítězila 2:0.Manchester hrál pouhých prvních 9 minut.K tomu letos také přidala triumf v primera division a copa del rey a získáva tak legendární Triple.
Kamarád ve skvělé formě
Od té doby co k nám kamoš příšel utekl už nějaký ten pátek a všichni si museli hlavně v poslední době všimnout zlepšení tohoto hráče.Zatím co dříve působil spíše vtipně,v součastnosti je kvalitním pilířem obrany, který má v sestavě své místo jisté.
Kanonýr Červinka zraněn
V úterý na tréninku se zranil náš klíčový útočník Pavel Červinka.Nevím co přesně mu je,ale má nohu v sádře takže si asi chvíli nezahraje.To pro nás může bát kritické,už tak máme málo lidí a výpadku Červinky se musíme spolehnout na podporu žáků.
Moravecký golostroj
Snad každý si už jistě všiml kdo rozhoduje utkání moraveckých žáků.Pro ty kdo to neví,tak je to navrátilec z Vrchoviny Tomáš Smolík.Nejenže se trefuje v každém zápase,ale často také dává všechny Moravecké branky. Podle mě je jen otázka času kdy se zabydlí v sestavě dorostenců a stane se kanonýrem i zde.Rychlí utočník s přesnou koncovkou by byl přesně to co náš tým potřebuje.
Fotbal
Do semeifinále ligy mistrů postupuje Barcelona,Manchester U.,Chelsea,Arsenal.Znovu skládám poklonu anglickému fotbalu,mít v semifinále 3 týmu ze 4 je pro anglii velký úspěch.Nelze také opomenout nejhezčí utkání celého čtvrtfinále mezi Chelsea a Liverpolem.Poklona také patří katalánskému klubu Barcelony,který na svém stadioně krásně deklasoval Bayern 4:0.
Fotbal
Do další fáze ligy mistrů postupuje Barcelona,Liverpol,Bayern Mnichov,Fc Porto,Manchester U.,Villareal,Chelsea a
Arsenal.Nejvíce zástupců v další fáze ligy mistrů ma anglický fotbal a to celou polovinu s 8 postupujících. S nejlepšími výsledky postoupil dále Bayern Mnichov, nutno připomenout také nečekaně hladký postup Liverpolu přez Real Madrid a také pěknou výhru Barcelony nad Lyonem. Všechny výsledky a to nejen z ligi mistrů naleznete
na http://www.eurofotbal.cz/
 
Rozhovor s Moraveckým knězem
Na této stránce najdete zajímaví rozhovor,spíše životní příběh Moraveckého kněze p.Josefa Valeriána
http://zpravy.idnes.cz/abeceda-komunistickych-zlocinu-internace-a-vojna-pro-vyhubleho-kneze-1ki-/
domaci.asp?c=A090306_204400_domaci_jw
Česká miss 2009
Novou českou miss pro rok 2009 se stala Iveta Lutovská. No myslím že tam byli i hezčí holky, ale i přesto ji náš web blahopřeje. :-)
Pikárecký masopust
V sobotu 21.února 2009 proběhl za účasti několika našich sportovců tradiční pikárecký masopust. Spousta masek,spousta zábavy no možná i trocha ostudy.Akci hodnotím jako kladnou a všichni jsme vydrželi skoro až do konce.
TOPlist