Založit webové stránky nebo eShop
 

DOROST MORAVEC

Oficialní informace
Časy tréninků
Úterý- 18 00 
Pátek- 18 00 
Odkaz na výsledky naší soutěže
TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Moravec 22 18 1 3 104: 19 55 ( 25)
 
2. Rozsochy 21 17 2 2 77: 9 53 ( 23)
 
3. Svratka 22 14 0 8 97: 41 42 ( 9)
 
4. Hamry 21 12 3 6 42: 31 39 ( 9)
 
5. Bory 21 12 2 7 78: 35 38 ( 5)
 
6. Herálec 22 11 2 9 47: 47 35 ( 2)
 
7. Březí-Březské 21 11 0 10 59: 52 33 ( 0)
 
8. Pohledec 22 10 3 9 50: 43 33 ( 0)
 
9. Bobrová 21 10 2 9 45: 45 32 ( -1)
 
10. Vír 21 7 3 11 34: 43 24 ( -9)
 
11. Jimramov 21 6 4 11 54: 83 22 (-11)
 
12. Jívoví 21 7 1 13 52: 87 22 (-11)
 
13. Křižanov 22 4 4 14 34: 61 16 (-14)
 
14. Ujčov 22 4 3 15 26: 80 15 (-18)
 
15. Štěpánov 22 2 2 18 30:153 8 (-25)
Rozlosování soutěže pro sezonu 2010/2011

C1A   OP dorostu  

                                    

 1.   Sokol Herálec                                              NE                  3 hod před úz. M             

 2.   Sokol Bobrová                                             NE                  úz. D                        

 3.   Jívoví                                                            NE                  úz. D                        

 4.   Sokol Jimramov                                           NE                  úz. D                        

 5.   Družstevník Bory                                         NE .                úz. D                        

 6.   Jiskra Vír                                                     NE                  2 3/4 hod před úz. M         

 7.   Březí - Březské                                            NE                  úz. D                        

 8.   Rozsochy                                                      SO                  úz. D                         

 9.   FC Hamry nad Sázavou o. s.                       NE                  úz. D                        

10.  FK Železárny Štěpánov                               SO                  3 hod před úz. M             

11.  Moravec  o. s.                                              SO                  úz. M                         

12.  SK Ujčov                                                      NE                  3 hod před úz. M             

13.  SK FC Křižanov                                           NE                  31/2 hod před úz. M          

14.  volné                                                                   

15.  Pohledec                                                       NE                  úz. D                        

16.  Mars Svratka                                               NE                  úz. D

  

 

Vysvětlivky:  úz. M - úřední začátek mužů dle termínové listiny

                        úz. D  - úřední začátek dorostu dle termínové listiny

           

Podzim 2010

 

C1A  OP dorostu                                       

 

 

 1. kolo ( 2.)  15.08.2010  14:00                                           2. kolo ( 3.)  22.08.2010  14:00  

C1A0201  Svratka - Hamry                                                     C1A0301  Bobrová - Svratka

C1A0202  Štěpánov - Rozsochy                                              C1A0302  Jívoví - Herálec

C1A0203  Moravec - Březí-Březské                                        C1A0303  Jimramov - Pohledec

C1A0204  Ujčov - Vír                                                             C1A0304  Bory -

C1A0205  Křižanov - Bory                                                      C1A0305  Vír - Křižanov

C1A0206   - Jimramov                                                            C1A0306  Březí-Březské - Ujčov

C1A0207  Pohledec - Jívoví                                                    C1A0307  Rozsochy - Moravec

C1A0208  Herálec - Bobrová                                                  C1A0308  Hamry - Štěpánov

 3. kolo ( 4.)  29.08.2010  14:00                                           4. kolo (15.)  03.09.2010  16:30  (pá)

C1A0401  Svratka - Štěpánov                                                 C1A1501  Rozsochy - Svratka

C1A0402  Moravec - Hamry                                                   C1A1502  Hamry - Březí-Březské

C1A0403  Ujčov - Rozsochy                                                   C1A1503  Štěpánov - Vír

C1A0404  Křižanov - Březí-Březské                                        C1A1504  Moravec - Bory

C1A0405   - Vír                                                                     C1A1505  Ujčov - Jimramov

C1A0406  Pohledec - Bory                                                     C1A1506  Křižanov - Jívoví

C1A0407  Herálec - Jimramov                                                C1A1507   - Bobrová

C1A0408  Bobrová - Jívoví                                                     C1A1508  Pohledec – Herálec

5. kolo ( 5.)  05.09.2010  13:30                                           6. kolo ( 6.)  12.09.2010  13:30 

C1A0501  Jívoví - Svratka                                                       C1A0601  Svratka - Moravec

C1A0502  Jimramov - Bobrová                                               C1A0602  Ujčov - Štěpánov

C1A0503  Bory - Herálec                                                       C1A0603  Křižanov - Hamry

C1A0504  Vír - Pohledec                                                        C1A0604   - Rozsochy

C1A0505  Březí-Březské -                                                      C1A0605  Pohledec - Březí-Březské

C1A0506  Rozsochy - Křižanov                                               C1A0606  Herálec - Vír

C1A0507  Hamry - Ujčov                                                       C1A0607  Bobrová - Bory

C1A0508  Štěpánov - Moravec                                               C1A0608  Jívoví - Jimramov

 7. kolo ( 7.)  19.09.2010  13:00                                           8. kolo ( 8.)  26.09.2010  13:00  

C1A0701  Jimramov - Svratka                                                 C1A0801  Svratka - Ujčov

C1A0702  Bory - Jívoví                                                           C1A0802  Křižanov - Moravec

C1A0703  Vír - Bobrová                                                         C1A0803   - Štěpánov

C1A0704  Březí-Březské - Herálec                                         C1A0804  Pohledec - Hamry

C1A0705  Rozsochy - Pohledec                                              C1A0805  Herálec - Rozsochy

C1A0706  Hamry -                                                                 C1A0806  Bobrová - Březí-Březské

C1A0707  Štěpánov - Křižanov                                               C1A0807  Jívoví - Vír

C1A0708  Moravec - Ujčov                                                    C1A0808  Jimramov - Bory

 9. kolo ( 1.)  28.09.2010  13:00  (út)                                   10. kolo ( 9.)  03.10.2010  12:30

C1A0101  Herálec - Svratka                                                   C1A0901  Bory - Svratka

C1A0102  Bobrová - Pohledec                                                C1A0902  Vír - Jimramov

C1A0103  Jívoví -                                                                   C1A0903  Březí-Březské - Jívoví

C1A0104  Jimramov - Křižanov                                               C1A0904  Rozsochy - Bobrová

C1A0105  Bory - Ujčov                                                          C1A0905  Hamry - Herálec

C1A0106  Vír - Moravec                                                        C1A0906  Štěpánov - Pohledec

C1A0107  Březí-Březské - Štěpánov                                        C1A0907  Moravec -

C1A0108  Rozsochy - Hamry                                                  C1A0908  Ujčov - Křižanov

11. kolo (10.)  10.10.2010  12:30                                        12. kolo (11.)  17.10.2010  12:00  

C1A1001  Svratka - Křižanov                                                  C1A1101  Vír - Svratka

C1A1002   - Ujčov                                                                 C1A1102  Březí-Březské - Bory

C1A1003  Pohledec - Moravec                                               C1A1103  Rozsochy - Jimramov

C1A1004  Herálec - Štěpánov                                                 C1A1104  Hamry - Jívoví

C1A1005  Bobrová - Hamry                                                   C1A1105  Štěpánov - Bobrová

C1A1006  Jívoví - Rozsochy                                                    C1A1106  Moravec - Herálec

C1A1007  Jimramov - Březí-Březské                                       C1A1107  Ujčov - Pohledec

C1A1008  Bory - Vír                                                              C1A1108  Křižanov -

13. kolo (12.)  24.10.2010  12:00                                        14. kolo (14.)  28.10.2010  12:00 (út)

C1A1201  Svratka -                                                                C1A1401  Svratka - Pohledec

C1A1202  Pohledec - Křižanov                                               C1A1402  Herálec -

C1A1203  Herálec - Ujčov                                                      C1A1403  Bobrová - Křižanov

C1A1204  Bobrová - Moravec                                                C1A1404  Jívoví - Ujčov

C1A1205  Jívoví - Štěpánov                                                    C1A1405  Jimramov - Moravec

C1A1206  Jimramov - Hamry                                                  C1A1406  Bory - Štěpánov

C1A1207  Bory - Rozsochy                                                     C1A1407  Vír - Hamry

C1A1208  Vír - Březí-Březské                                                C1A1408  Březí-Březské – Rozsochy

15. kolo (13.)  31.10.2010  12:00                                         

C1A1301  Březí-Březské - Svratka                                         

C1A1302  Rozsochy - Vír                                                      

C1A1303  Hamry - Bory                                                        

C1A1304  Štěpánov - Jimramov                                             

C1A1305  Moravec - Jívoví                                                    

C1A1306  Ujčov - Bobrová                                                      

C1A1307  Křižanov - Herálec                                                

C1A1308   - Pohledec

                                                            

Jaro 2011

 

16. kolo       

C1A1601  Svratka - Herálec

C1A1602  Pohledec – Bobrová

C1A1603   - Jívoví

C1A1604  Křižanov – Jimramov

C1A1605  Ujčov - Bory

C1A1606  Moravec - Vír

C1A1607  Štěpánov - Březí-Březské

C1A1608  Hamry – Rozsochy

17. kolo                                                                                18. kolo   

C1A1701  Hamry - Svratka                                                     C1A1801  Svratka - Bobrová

C1A1702  Rozsochy - Štěpánov                                              C1A1802  Herálec - Jívoví

C1A1703  Březí-Březské - Moravec                                        C1A1803  Pohledec - Jimramov

C1A1704  Vír - Ujčov                                                             C1A1804   - Bory

C1A1705  Bory - Křižanov                                                      C1A1805  Křižanov - Vír

C1A1706  Jimramov -                                                             C1A1806  Ujčov - Březí-Březské

C1A1707  Jívoví - Pohledec                                                    C1A1807  Moravec - Rozsochy

C1A1708  Bobrová - Herálec                                                  C1A1808  Štěpánov - Hamry 

19. kolo                                                                                20. kolo    

C1A1901  Štěpánov - Svratka                                                 C1A2001  Svratka - Jívoví

C1A1902  Hamry - Moravec                                                   C1A2002  Bobrová - Jimramov

C1A1903  Rozsochy - Ujčov                                                   C1A2003  Herálec - Bory

C1A1904  Březí-Březské - Křižanov                                        C1A2004  Pohledec - Vír

C1A1905  Vír -                                                                      C1A2005   - Březí-Březské

C1A1906  Bory - Pohledec                                                     C1A2006  Křižanov - Rozsochy

C1A1907  Jimramov - Herálec                                                C1A2007  Ujčov - Hamry

C1A1908  Jívoví - Bobrová                                                     C1A2008  Moravec - Štěpánov 

21. kolo                                                                                22. kolo   

C1A2101  Moravec - Svratka                                                  C1A2201  Svratka - Jimramov

C1A2102  Štěpánov - Ujčov                                                    C1A2202  Jívoví - Bory

C1A2103  Hamry - Křižanov                                                   C1A2203  Bobrová - Vír

C1A2104  Rozsochy -                                                             C1A2204  Herálec - Březí-Březské

C1A2105  Březí-Březské - Pohledec                                        C1A2205  Pohledec - Rozsochy

C1A2106  Vír - Herálec                                                          C1A2206   - Hamry

C1A2107  Bory - Bobrová                                                      C1A2207  Křižanov - Štěpánov

C1A2108  Jimramov - Jívoví                                                    C1A2208  Ujčov - Moravec

23. kolo                                                                                24. kolo    

C1A2301  Ujčov - Svratka                                                      C1A2401  Svratka - Bory

C1A2302  Moravec - Křižanov                                                C1A2402  Jimramov - Vír

C1A2303  Štěpánov -                                                              C1A2403  Jívoví - Březí-Březské

C1A2304  Hamry - Pohledec                                                  C1A2404  Bobrová - Rozsochy

C1A2305  Rozsochy - Herálec                                                C1A2405  Herálec - Hamry

C1A2306  Březí-Březské - Bobrová                                         C1A2406  Pohledec - Štěpánov

C1A2307  Vír - Jívoví                                                             C1A2407   - Moravec

C1A2308  Bory - Jimramov                                                     C1A2408  Křižanov – Ujčov

25. kolo                                                                                26. kolo    

C1A2501  Křižanov - Svratka                                                  C1A2601  Svratka - Vír

C1A2502  Ujčov -                                                                  C1A2602  Bory - Březí-Březské

C1A2503  Moravec - Pohledec                                               C1A2603  Jimramov - Rozsochy

C1A2504  Štěpánov - Herálec                                                 C1A2604  Jívoví - Hamry

C1A2505  Hamry - Bobrová                                                   C1A2605  Bobrová - Štěpánov

C1A2506  Rozsochy - Jívoví                                                    C1A2606  Herálec - Moravec

C1A2507  Březí-Březské - Jimramov                                       C1A2607  Pohledec - Ujčov

C1A2508  Vír - Bory                                                              C1A2608   - Křižanov 

27. kolo                                                                                28. kolo     

C1A2701   - Svratka                                                               C1A2801  Svratka - Březí-Březské

C1A2702  Křižanov - Pohledec                                               C1A2802  Vír - Rozsochy

C1A2703  Ujčov - Herálec                                                      C1A2803  Bory - Hamry

C1A2704  Moravec - Bobrová                                                C1A2804  Jimramov - Štěpánov

C1A2705  Štěpánov - Jívoví                                                    C1A2805  Jívoví - Moravec

C1A2706  Hamry - Jimramov                                                  C1A2806  Bobrová - Ujčov

C1A2707  Rozsochy - Bory                                                     C1A2807  Herálec - Křižanov

C1A2708  Březí-Březské - Vír                                                C1A2808  Pohledec –

29. kolo                                                                                30. kolo    

C1A2901  Pohledec - Svratka                                                 C1A3001  Svratka - Rozsochy

C1A2902   - Herálec                                                              C1A3002  Březí-Březské - Hamry

C1A2903  Křižanov - Bobrová                                                C1A3003  Vír - Štěpánov

C1A2904  Ujčov - Jívoví                                                         C1A3004  Bory - Moravec

C1A2905  Moravec - Jimramov                                               C1A3005  Jimramov - Ujčov

C1A2906  Štěpánov - Bory                                                     C1A3006  Jívoví - Křižanov

C1A2907  Hamry - Vír                                                           C1A3007  Bobrová -

C1A2908  Rozsochy - Březí-Březské                                       C1A3008  Herálec - Pohledec

 

ZMĚNY  UTKÁNÍ :

   4. kolo  So  28.8.2010 Ujčov   -   Rozsochy        13,30 hod.

15. kolo  Pá  10.9.2010             Hamry -   Březí-Březské  16,30 hod.

TOPlist