Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

DOROST MORAVEC

Úvod

Lídr tabulky odjel bez bodu!!

Moravec-Čáslavice Sádek 2:1(2:0)

Branky: 1x Tomek, Kovář

Karty: Smolík

Sestava: Tulis-Černý,Pipa,Fila,Urban-Tomek,Juračka,Kovář,Bryndač-Smolík,Broža(Skalník)

V prvním jarním domácím utkání přivítal Moravec vedoucí tým tabulky Čáslavice-Sádek. Vstup do utkání vyšel báječně, střelu Smolíka golman neudržel a pohotový Tomek dostal domácí do vedení. Utkání pokračoval ve vysokém tempu, hrálo se na horu dolů, ale radoval se opět Moravec. Po přesném centru Tomka zavěsil hlavou Kovář. Skore dva nula vydrželo až do poločasu. Do druhé půle hosté vlétli z jednoznačným cílem, vyrovnat. V jejich snaze jim značně pomohl rozhodčí, který odpískal nepochopitelnou penaltu a vrátil Čáslavice do hry. Tlak na naše mužstvo byl v následujících chvílích obrovský, ale obrana tentokrát držela skálopevně, v zádech se skvělým Tulisem. Za přispění dávky štěstí a bojovnosti našich borců skore vydrželo a junioři mohli po zápase předvést svůj nový pokřik.

Hodnocení hráčů:Tulis-9,Černý-6.5,Pipa-7,Fila-6,Urban-7.5,Tomek-8.5,Juračka-8,Kovář-7,Bryndač-5,Smolík-8,Broža O.-7,Skalník-6

 

Čáslavice-Sádek 1:1 MORAVEC (1:1)

Branka: Juračka

Ve třetím kole jsme se vydali do neznámých končin! Hráli jsme s vyrovnaným soupeřema taky to tak dopadlo. Vezeme si tři body. Vše podstatné se událo v prvním poločase. Prohrávali jsme 1:0 ale hvíli před koncem poločasu vyrovnal Juračka. Ve druhém poločase obě mužstva měly obrovské šance, ale gólmani už další gól nedotali. A tak po dobrým výsledku 1:1 vezeme dom aspoň bod.

2.kolo v kraji přineslo drama z happyendem!!!

MORAVEC - Jaroměřice nad Rokytnou 4:2 (1:2)

Goly: 2x Smolík, 1x Tomek, 1x Juračka

Sestava: Tulis,Hanák,Červinka,Černý,Pečinka,Juračka,Kovář,Skalník,(Pipa),Tomek(O.Broža),Smolík,Urban

První zápas v kraji na ,,Písr Stadium"  a bylo to nevidáné drama! Tomek nás posunul do vedení v 13' minutě. Jenže pak se stalo něco nevídaného. Červinka v pokutovém území ,,prý'' fauloval hostujicího hráče a po druhé žluté byl vyloučen!!! Na místo stopera musel jít Pečinka a předvedl se v dobrém světle. Možná jsme našli stopera za pár let. :D A ještě kopali penaltu. Bylo vyrovnáno na 1:1  a naše psychika nebyla v dobrém  stavu. Do konce poločasu jsme dostali na 2:1. V kabině nám Bejk řekl at zvednem hlavy, že to není ztracený.... a nebylo!!! Smolík po krasné přihrávce Juračky vyrovnal a Moravec obživl a Smolík nás poslal do vedení. a ke konci se probudil i Juračka a krásným sólem dal na 4:2! a bylo vymalováno. Momočíča vyhrála i další zápas i před domácím publikem které nás podporovalo hlavně bubeník Šusta!. A co je nejdůležitější? Máme další tři body do sbírky! Dalším soupeřem bude Čáslavice-Sládek.

Hodnocení hráčů: Tulis: 8,5, Hanák-7,5,Červinka-7,5, Černý-8,Pečinka-9, Juračka-8,5,Kovář-8,Skalník-7,(Pipa-8,5),Tomek-8(O.Broža-7),Smolík-9,Urban-8,5

PRVNÍ ZÁPAS V KRAJI A HNED BEREME 3 BODY!!!

Třebelovice - MORAVEC 5:6 (1:5)

Goly: 3x Smolík, 1x Skalník, Kovář, Juračka

Sestava: Tulis-Urban,Červinka,M.Broža,Pipa,Juračka,Kovář,Skalník(Krejčí),Tomek(Pečinka),Smolík,Černý(Bryndač)

V prvním kole jsme zamířili do neznámých Třebelovic. Byly jsme pod obrovským tlakem,který na nás vyvíjelo zastupitelstvo. Ale Moravec uklidnil prvním gólem Skalník.A pak už to jelo samo. Nejvíce bylv vidět kanonýr Smolík, který si v prvním kole připsal hned Hattrick!! Dále se trefil i kapitán Kovář a zakončil to krásnou střelou Juračka. Do kabin jsme šli z výsledkem 5:1 jenomže v druhé půlce jsme to pomalu začali ztrácet a v 80' minutě to bylo už jenom 5:4. Nakonec jsme přidali šestý a byl klid. Takže si vezeme 3 body domů na ,,Písr Stadium'' :) 

Hodnocení hráčů: Tulis-6,5,Urban-7,5,Červinka-7,Hanák-8,Juračka-8,5,Kovář-9,Skalník-7,5,(Krejčí-7),Tomek-6,(Pečinka-7,5), Smolík-9,Černý- 7,5, Bryndač(7,5)

 

Vítejte na internetových stránkách fotbalového týmu dorostenců z Moravce

Aktuálně(starší příspěvky najdete především v sekci Novinky-Články a Zápasy)

Zhodnocení MISTROVSKÉ sezony
Jak určitě ví, každý správný momofanoušek, v letošní sezoně se nám konečně podařil vyhrát titul po kterém toužebně saháme už několik let, ale co vše tomu předcházela? Vraťme se o rok zpátky, v dorostu končí 6 hráčů. Mezi nimi dlouholeté opory týmu Černý a Červinka. Situace není jednoduchá, hráčů není nazbyt a z žáku byli vytažení o rok dříve Kuba Skalník a Ondra Broža. Nevěděli jestli si zahrajou a pokud ano, bylo jasné,že budou čelit o mnoho let starším protihráčům.V týmu se skloubují dvě generace, které spolu dříve nehrávali,ale to je prostě dorost, mladší hráči se v kádru rychle zabidlují a začínají si užívat dorostenecké atmosféry,která se jim víc než zamlouvá.Blíží se začátek sezony a málokdo věří,že je šance na vítězství v celé soutěži bez hráčů co odešli. Sezona startuje prvním zápasem doma s Březím, výprask 12:0 napověděl,že letos to přece jenom asi pude. Sezona pokračuje a na prvním místě se postupně osamostatňujem společně s Rozsochami, i přez porážku na jejich hřišti. Opět prohráváme na prokleté půdě v Pohledci,Rozsochy jsou v čele. Do půle sezony nám naše zaváhání galatně vrátli a přezimováváme na první příčce.Hráčem podzimu je Fanda Kovář,bojovník s tvrdou ranou rozhodl spoustu zápasů. Na jaře opět narážíme na Rozsochy, takticky lépe zvládli utkání a položili nás na našem hřišti na lopatky. Další kolo strácíme i v Hamrech,titul se zdá téměř nerealný.Čekají nás klíčové utkání, i když jsme to tehdy ještě nevěděli. Zápas v Borech se proměňuje v koncert neproměněných šancí domácích a vezeme si zázračnou výhru 2:1, i ve Svratce se hraje do posledních minut, znovu vítězíme těsně, tentokrát 5:4. Mezitím Rozsochy opět zaváhali a jsme zase první, o dva body. Ale konkurence má zápas k dobru a to na půdě sousední Bobrové. Bobrová hraje utkání sezony a uhrává remizu 1:1. Pokud do konce sezony nestratíme, jsme mistři. Na programu je špíl proti Pohledci, z týmem od vrchoviny se opět trápíme, nemůžeme vstřelit branku a prohráváme 0:1. Na hřiště příchází Johny Tráva a otáčí utkání.Dál už jde vše hladce, v derby si připisuje benjamínek Skalník první hatrick a Bobrová odjíždí s výpraskem 8:0. Hráčem jara je jednoznačně Petr Juračka, jeho hra nápaditě připomíná hru českého fajnšmekra Karla Poborského, skvělé výkony předvádí i tvrdý předstoper Pipa a navrátilec Urban. K týmu se po několika letech připojuje Fanda Pancner, atmosfera je skvělá, v každém zápase spousta hráčů na střídaní, většina soupeřů odchází ze střetnutí s námi se slušným výpraskem. Přesouváme se do Jívoví, naši fanoušci ovládli stadion domácích, naši fotbalisté ovládli hřiště domácích, závěrečný hvizd,předání medailí a kapitán Kudiovský zvedá pod tlakem šampaňského vítězný pohár. Momočíčomomočíčohejhejhej
Závěr sezony jsme nepodcenili
Jívoví-Moravec 0:7(0:4)
Goly: 2x Juračka, 1x Skalník,Kudiovský,Broža O.,Kovář,Pečinka
Sestava:Pokorný-Urban,Cícha,Pipa,Broža M.(Černý)-Kudiovský,Skalník(Pancner),Kovář,Juračka-Smolík(Krejčí), Broža O.(Pečinka)
V posledním utkání sezony jsme nastoupili na půdě Jívoví, Rozsochy se nám stále drželi v patách, takže v úvahu připadalo jedině vítězství.Jako první zahrozili domácí, dělovku Koukolu však golman zneškodnil. Hnaní velkým počtem fanoušku v čele s bosem momoholigens Martinem Šustáčkem jsme dostali domácí pod tlak a už do poločasu vstřelili 4 branky. Bylo jasné,že tohle vedení už nepustíme, jak pronesl trenér bejk: i kdyby ste ty balony měli nakopat přez plot a já sem je tam chodil píchat :-D. V druhé půli jsme pokračovali v kvalitním výkonu, přidali se další branky a výsledkem bylo krásné skore 0:7.
Hodnocení hráčů:Pokorný-7.5,Urban-9.5,Cícha-8,Pipa-9,Broža-7,Kudiovský-7.5,Skalník-7.5,Kovář-7.5,Juračka-8,Smolík-7,Broža O.-7.5,Černý-7,Pancner-7,Pečinka-8,Krejčí-7
Bobrovský masakr motorovou pilou :-D
Moravec-Bobrová 8:0(3:0)
Goly:3x Skalník, 2x Juračka, 1x Smolík, Broža O., Kudiovský
Sestava:Pokorný-Urban,Cícha,Pipa,Broža M.(Černý)-Kudiovský,Skalník(Krejčí),Kovář,Juračka-Smolík(Pancner), Broža O.(Pečinka)
V předposledním utkání sezony jsme na našem pažitu přivítali Bobrovou. Hosté nepřijeli zdaleka v kompletní sestavě a to se odrazilo i na jejich výkonu. Především chyběl forward Filip, známý spíše jako agent robert, který nehrál kvůli červené kartě. Od začátku utkání bylo vidět kdo je na hřišti pánem, tvořili jsme si šanci za šancí, hosty zachraňoval golman Konečný. Do poločasu jsme vstřelili tři branky a měli sme zápas ve svých rukou. Jelikož se hrálo derby, ani jeden z týmů zápas nevypustil a makal až do konce. Bobrová zahrozila jenom dvěmi střelami, zato momotým přidal dalších pět branek a debakl byl na světě.
Hodnocení hráčů:Pokorný-7,Urban-6,Cícha-7.5,Pipa-8,Broža M.-9,Kudiovský-7.5,Skalník-8.5,Kovář-6,Juračka-8,Smolík-7,Broža O.-8,Černý-7,Krejčí-7,Pancner-8,Pečinka-7
Derby století :-D
V sobotu v 16 30 hrajeme derby proti sousední Bobrové, nutno dodat, že takhle důležitý zápas jsme s Bobrovou ještě nehráli. I minimální ztráta bodů by nás mohla připravit o titul a Bobrovští to dobře vědí. Potom co z první příčky odsunuli Rozsochy si brousí zuby i na nás. V zákulisí se proslíchá, že hosté mají za náš skalp slíbenou bečku, takže jejich motivace bude obrovská. Proto tímto svoláváme všechny momofanoušku z celého momosvěta,aby nás v sobotu přišli podpořit a společnými silami jsme vrátili Bobrováky zpátky na zem :-D.  
Tvrdá hra Herálce na momo nestačila
Herálec-Moravec 1:6(0:2)
Goly:3x Kudiovský, 2x Juračka, 1x Kovář
Sestava:Pokorný-Urban,Cícha,Pipa,Broža(Černý)-Kudiovský(Krejčí),Skalník,Kovář,Juračka-Smolík,Bryndač(Pečinka)
V neděli po polední jsme se vydali na dalekou cestu do Herálce. Herálec patřil na podzim k nejlepším týmum v soutěži,ale na jaře se trapí. Většinu zápasů hraje nekompletní a v tabulce se hodně propadl. Dalo se,ale čekat, že na nás bude připravený a bylo tomu tak. Utkání jsme měli od začátku pod kontrolou, Herálec sice občas zahrozil,ale byli jasně lepší. To v první půli potvrdili svými brankami krajní záložníci Juračka s Kudiovským. Hned na začátek druhé půle přidal další branku důrazný Kudiovský. Herálec se však odmítal vzdát, posunul do předu  oporu Zrzavého, kterému se podařilo snížit. Domácím to však nebylo nic platné, další branku přidal parádní dělovkou Kovář. Dále už utkání Herálec vůbec nezvládal, celý zápas hrál velmi tvrdě a nefotbalově, ale ke konci se to vystupňovalo,to dokazuju jedna červené a pět žlutých na straně domácích. Do konce utkání ještě zkompletoval hatrick Kudiovský a druhou branku si připsal Juračka.
Hodnocení hráčů: Pokorný-7.5,Urban-8,Cícha-7,Pipa-5.5,Broža-5.5,Kudiovský-8.5,Skalník-7,Kovář-8,Juračka-7.5,Smolík-6.5,Bryndač-6,Černý-7.5,Krejčí-7,Pečinka-8
Pohledecké prokletí zlomil až Pečinka
Moravec-Pohledec 3:1(0:1)
Goly:2x Pečinka, 1x Kovář
Karty: Juračka
Sestava:Pokorný-Broža M.,Cícha,Pipa,Urban-Pancner(Skalník),Kudiovský,Kovář,Juračka-Smolík(Krejčí),Broža O.(Pečinka)
V druhém víkendovém utkání jsme přivítali tým Pohledce. Pohledec nás každoročně trápí a i na podzim jsme s nimi ztratili body. První půle nic moc nepřinesla, měli jsme tlak, ale většina akcí končila na výborném stoperovi hostů. Střeli z dálky se také neuchitili a tak udeřil z brejku Pohledec. V druhé půli jsme měli jediný úkol, otočit utkání. Hned na začátku poločasu Pipa nastřelil břevno, tlak pokračoval, ale branky stále nepřicházeli. Když z malého vápna přestřelil prázdnou bránu Juračka, vše vypadalo beznadějně. Pak,ale přišel na hřiště Pečinka a vše se v dobré obrátilo. Po rohovém kopu dotlačil míč do brány a srovnal skore. Chvíli na to překonal brankáře tvrdou střelou Kovář a následně udeřil znovu Pečinka, dalekonosná centrostřela přesně zapadla za brankářova záda a bylo rozhodnuto.
Hodnocení hráčů:Pokorný-7.5,Broža-8,Cícha-7.5,Pipa-8,Urban-7.5,Pancner-7,Kudiovský-6,Kovář-7.5,Juračka-8,Smolík-7,Broža O.-6,Skalník-7,Krejčí-7,Pečinka-9
Po průtrži mračen přišla průtrž branek
Moravec-Jimramov 9:0(2:0)
Goly:2x Kovář,Smolík, 1x Juračka,Pipa,Bryndač,Krejčí,Pancner
Sestava:Pokorný-Černý(Pečinka),Cícha,Pipa,Urban-Kudiovský,Skalník(Pancner),Kovář,Juračka-Smolík(Krejčí), Broža O.(Bryndač)
Po týdení fotbalové pauze jsme přivítali tým Jimramova. Počasí fotbalu příliš nepřálo, takže nás čekalo utkání na nepříjemně mokrém terénu. První půli jsme si vytvořili stálý tlak, ze kterého jsme vytěžili jenom dvě branky. Hosté hrozili jenom z brejkových situací a to především jeden,dva hráči. Nic jiného jim ani nezbývalo, od začátku utkání hráli pro nedostatek hráčů v deseti. Druhá půle začla v podobném tempu jako první, postupně jsme navyšovali náskok a jak už to tak bývá tak i Jimramov se totálně položil. Po úderu do obličeje odstoupil nejaktivnější hráč hostí a padala branka za brankou. Velmi dobře se prosazovali i střídající hráči. Neskutečný kousek předvedl špílmachr Krejčí, který svým vysokým lobem nedal golmanovi žádnou šanci. Po dlouhé době se do sestavy vrátil Fanda Pancner, který měl na sobě momo dres naposled ještě v žákovských letech a hned si připsal branku.
Hodnocení hráčů:Pokorný-7.5,Černý-7,Cícha-7.5,Pipa-7.5,Urban-8,Kudiovský-7.5,Skalník-7,Kovář-7.5,Juračka-8,Smolík-7,Broža O.-6,Pancner-7.5,Bryndač-7,Krejčí-7.5,Pečinka-5
Až druhá půle určila vítěze klání
Moravec-Křižanov 8:0(1:0)
Goly:2x Kudiovský, Broža O., 1x Kovář, Pipa, Skalník,Smolík
Karty: Kovář
Sestava:Pokorný-Pečinka(Broža O.),Pipa,Černý(Cícha).Broža-Kudiovský,Skalník(Krejčí),Kovář,Juračka-Smolík, Urban
V prvním jarním derby jsme přivítali na svém hřišti sousední Křižanov. Je zvykem,že Křižanov každoročně lechce přehráváme a cíle obou týmu jsou vytyčeny trochu jinde. První půle tomu však moc nenasvědčovala, spousta chyb a špatné individualní výkony nás dostali pod tlak. Křižanov po chybě Martina Broži mohl jít i do vedení. Vše uklidnil až těsně před poločasem kapitán Kudiovský. Na druhou půli se přeházela sestava, do obrany šel Urban, kterému se tam dařilo o poznání lépe, do útoku přišel Ondra Broža, který je v poslední době v mimořádné formě, zlepšil se i výkon Černého a Skalníka. To byli klíčové faktory druhé půle. Od začátku vše šlapalo jak mělo a Křižanovští se po třetí brance úplně odevzdat a smířil se s debaklem. Do hry se vrátil po zranění i Radek Krejčí, který bavil publikum svými vychytanými kličkami ve stylu ala Zidane. 
Hodnocení hráčů:Pokorný-7,Pečinka-6,Pipa-9,Černý-6,Broža-6,Kudiovský-8.5,Skalník-6,Kovář-6.5,Juračka-6,Smolík-6,Urban-6,Cícha-7,Krejčí-8,Broža O.-8.5
Pohledný fotbal v Ujčově přinesl 7 branek
Ujčov-Moravec 0:7(0:3)
Goly:2x Kovář, Smolík, Juračka, 1x Černý
Karty:Smolík
Sestava: Pokorný-Urban,Pipa,Pečinka(Černý),Broža M.-Kudiovský,Kovář,Skalník,Juračka-Smolík,Broža O.(Hanák)
V neděli po polední na nás čekal soupeř z Bystřicka, tým Ujčova. Ujčov se pohybuje v dolních patrech tabulky, takže se očekával jednoduchý souboj. Hned v první minutě to potvrdil svou přizemní střelou Kovář, golman nedošáhl na jeho ránu a šli jsme do vedení. Ujčov se nepoložil a přesně za 10 minut mohl vyrovnat, střelu domacího kanonýra pokryl Pokorný. Zápas jsme začali pomale dostávat do svých rukou, do poločasu se ještě trefil Smolík a podruhé Kovář. Druhá půle začala ve vysokém tempu, šance přicházeli na obou stranách, z golu jsme se však opět radovali mi, po serii neproměněných šancí se trefil Juračka, který chvíli na to přidal i pátou branku. Ujčov přestal hrát, tvořili jsme šanci za šancí, dvě branky které jsme z toho vytěžili byly minimum. Nutno podotknout, že vystavní trefou se blískl střidající Černý, který se do sestavy vrátil po zranění.
Hodnocení hráčů:Pokorný-8,Urban-7.5,Pipa-7,Pečinka-5,Broža-6.5,Kudiovský-6.5,Kovář-8,Skalník-7,Juračka-7.5, Smolík-8, Broža O.-7, Černý-8, Hanák-6.5 
Střelecký den v České Svratce
Svratka-Moravec 4:5(1:2)
Goly:3x Juračka, 1x Broža O., Smolík
Sestava:Pokorný-Urban,Cícha,Pipa,Broža M.-Bryndač(Hanák),Skalník,Kovář,Juračka-Smolík,Broža O.(Kudiovský)
Na prvního máje jsme změřili síly s Českou Svratkou, situace nebyla jednoduchá, po čadojnických radovánkách nás nečekal vůbec lechký soupeř, hráče jsme zbírali jak to šlo, dokonce i v místní momohospodě. Podle zpráv ze zákulisí na tom byl naštěstí soupeř podobně. Utkání mělo vyrovnané tempo, do vedení jsme se však dostali brzo po zaváhání domácího brankáře. Postupně jsme si na hřišti vytvářela herní převahu a zaslouženě přišla druhá branka. Do poločasu jsme si,ale situace zbytečně zkomplikovali a po chybě ve středu pole obdrželi první branku. V druhé půli nám vyšel začatek, dvakrát se vytáhla brněnská superstar Péťa Juračka a vedli jsme už o tři branky. Opět však přišli chyby, tentokrát především v obraně a soupeř lechce dotáhl na rozdíl jednoho golu. Naštěstí jsme se včas probrali a přidali další branku. Trefil se aktivní Broža O. po přiklepnutí Smolíka. Následovalo několik dalších šancí, ale ty jsme spálili. V nastaveném čase Svratka ještě snížila,ale na dorovnání už bylo pozdě.
Hodnocení hráčů:Pokorný-7.5,Urban-8,Cícha-5.5,Pipa-7.5,Broža-7,Bryndač-4,Skalník-7,Kovář-7,Juračka-8.5, Smolík-7.5,Broža O.-7.5,Hanák-6,Kudiovský-8
V Borech se blískl golman Pokorný
Bory-Moravec 1:2(0:0)
Goly:Broža O., Smolík
Sestava:Pokorný-Broža M.,Cícha,Pipa,Pečinka-Hanák,Skalník,Kovář,Juračka-Smolík,Broža O.(Krejčí)
V páteční předehrávce jsme přijeli na hřiště Borů. Od začátku utkání se nasadilo vysoké tempo a šance střídala šanci. Z počátku jsme měli lechkou převahu po chybách domácích, ale dále už vzali hru pevně do rukou Bory. Ale ani kanonýr Chalupa ani náš bývalí hráč Švoma nedokázali překonat našeho brankáře. Jedinou naší šancí v první půli byl rychlý Smolík, které dělal domácí obraně problémy. V druhé půli už se naše hra lechce zlepšila, Bory byli stále lepším týmem, ale úvodní branku jsme dali my, dalekonosná střela domácímu brankáři vypadla a Ondřej Broža už měl snadnou práci. Hned na to přidal parádní branku Smolík po trestném kopu. Do konce utkání bylo 20. minut a naším jediným úkolem bylo udržet vedení. Střídající Krejčí se po chvíli na hřišti hned zranil a musel ze hřiště, na lavičce už jsme neměli žádného hráče na střídání. Chvíli na to šel ze hřiště kvůli křeči i kapitán Kovář, který utkání odmakal za celý tým. Od tohoto okamžiku jsme už jenom zakopávali, Bory měli další šance, vše vyvrcholilo penaltou v 90. minutě, ale Chalupa nedal. V nastavení Bory přece jenom snížili, nejspíš po neodpískaném ofsajdu. Utkání se nám,ale i tak podařilo dovéct do zdarného konce a zvítězit.
Hodnocení hráčů:Pokorný-9.5,Broža M.-8,Cícha-7.5,Pipa-7,Pečinka-5.5,Hanák-4,Skalník-6.5,Kovář-9,Juračka-7.5,Smolík-8,Broža O.-7.5
Štěpánov nedorazil
Moravec-Štěpánov 3:0 kont.
Po Rozsochách další ztráta bodů
Hamry-Moravec 1:1(1:1)
Goly: vlastní
Sestava:Pokorný-Pečinka,Kudiovský,Pipa,Broža-Černý(Broža O.),Skalník,Kovář,Juračka-Smolík,Bryndač(Krejčí)
V neděli po polední jsme dojeli na půdu Hamrů, půda je to správné označení pro pole které mají domací k dispozici. Hrál se strašný fotbal, nakopávání na obou stranách. Soupeřova obrana patřila k těm nejhorším co sem za poslední dobu viděl, ale naše ofenziva pálila šanci za šancí, na druhou stranu, naše obrana na tom nebyla o moc lépe. Výsledkem byli dva ušmudlané goly na obou stranách, po chybách v defenzivě. Z Hamrům jsem si proto dovezli pouze bod a naše ztráta na čelo tabulky se znovu zvýšila. (Hodnotit hráče tentokráte nebudu, od zápasu už uběhla značná doba a nebyl bych objektivní.)
Přímý souboj o první místo jsme nezvládli
Moravec-Rozsochy 0:2(0:2)
Sestava:Pokorný-Pečinka,Kudiovský,Cícha,Broža-Pipa,Skalník,Kovář,Juračka-Smolík,Bryndač(Černý)
V 3. kole jara jsme na svém hřišti přívítali největšího soupeře letošní sezony TJ Rozsochy. Do utkání jsme nastoupili v lepším postavení, před Rozsochami jsme měli 2 body náskok a ještě výhodu domacího hřiště. Bohužel jsme abosolutně vyhořeli, hráči nedodrželi taktické pokyny trenéra. Utkání rozhodl moment z první půle, chyba v rozehře, volný Rozsošský záložník a vstřelená branka do naší sítě. Bylo jasné, že šancí moc nebude, v té největší byl Josef Bryndač, ocitl se sám před brankářem, ale nedokázal dobře zakončit a dal mu míč do rukou. Za zmínku také stojí střela Jakuba Skalníka kterou vytěsnil výborný golman Rozsoch a také břevno o které se opět postarala aktivní záložní řada,ale tato střela patřila spíše do skupiny těch šťastných. V druhé půli se řítil sám na branku Smolík, ale opět vyhořel. Čas běžel a museli jsme hru vytáhnout, šance však nepřicházeli, Rozsochy hráli co potřebovali a často přerušovali hru fauly, především na aktivního Juračku. Zaútočili tedy Rozsochy, obraně trestuhodně propadl dlouhý nákop hostů a Rozsochy lechce přidali druhou branku a bylo po zápasu. Na prohře se ve velkém podepsalo neproměňování šancí, které předvádíme zápas co zápas.
Hodnocení hráčů:Pokorný-7,Pečinka-5.5,Kudiovský-8.5,Cícha-5.5,Broža-8,Pipa-6,Skalník-6.5,Kovář-6.5,Juračka-8,Smolík-6,Bryndač-5,Černý-6  
Rozhovor s Johny Pečinkou
Jan Pečinka se na jaře ocitl ve výborné formě, hraje v základní sestavě a daří se mu. Nyní se naskytla možnost, že odchytá zápas sezony za zraněného Pokorného, proto jsem si ho vybral na aktualní předzápasový rozhovor.
Jak se ti líbí v dorostu?
Je to pro mě hlavně přínos na kondičku a techniku, přece jenom už hraju jinou ligu než v žácíh. Takže je to pro mě velice pozitivní, je tu i dobrej kolektiv.
Jak se cejtíš před zápasem s Rozsochama, co říkáš na možnost, že nastoupíš v bráně?
Bude to určitě těžký zápas, minule jsme prohráli 3:1 a Rozsochy budou chtít určitě urvat první příčku. Možnost, že nastoupím v bráně pro mě není nic nového, konec konců jsem odchytal celý období za žáky. Dlouho už jsem nechytal, ale pokusím se podat dobrej výkon.
Co do budoucna? Brankář dorostu bude letos pro vysoký věk končit, určtě tě napadlo, že můžeš skončit v bráně?
Napadlo,ale právě to je můj největší otazník do budoucna.Chytal jsem strašně dlouho vlastně od přípravky a jen tak chvílema jsem hrál a pokud Tomáš Urban nebude chtít chytat zvažuji i možnost že skončím protože do brány se mi už bude vracet těžce, protože jsem si zvykl už na hru v ohni.
A co studium? Jak se ti daří, kam povedou tvé další kroky?
Dáří i nedaří, chystám se na průmyslovku pokud se tam dostanu.Na strojírenství.
Jak si užíváš přechod do dospělosti? Drogy, chlast, děvky? :-D
No tak ještě to není ta zralá dospělost, ale mám ten věk kdy toho hodně vyskouším a zažiju.Tak drogy jsem žádný zatím nezkoušel pokud se nepočítá tráva. Se ženskýma mám dobrý vztahy a nějak do budoucna nemám v plánu s ňákou být je to pro mě stráta času. A chlast tomu se věnuji dnes a denně­.
Jak vznikl tvůj facebook nick Johny See, hlavně to See nám není jasný?
Tak zakložil jsem si ho jako každý jiný a prvně jsem měl jméno Johny tráva ale jedna osoba mě řekla že je to blby a ta osoba je mi velmi blízká, tak jsem ho poslechl a tak jsem přemýšlel o jméně. Napadlo mě tohle a i dobře mi to znělo tak sem to nechal.
Dostáváš celkově hodně přezdívek, čím myslíš, že to je?
To vážně netuším...Řekl bych že je to nějakou událostí co se stane a kluci z toho pak udělají nějakou prdel a vznikne přezdívka.
Na závěr, vzkaš něco našim fanouškům .
No tak fanouškům bych chtěl vzkázat, aby hlavně chodili na naše zápasy, aby jsme měli podporu a aby se o ten fotbal trochu více zajímali a věnovali se tomu protože fotbal je hra na prvním místě.   
Zkouška ohňem
Utkání sezony už klepe na vrátka, v sobotu na náš nedobytný stadion přijede druhý tým tabulky TJ Rozsochy. Pro náš tým se situace značně zkomplikovala. V předchozím utkání se zranil Zdeněk Pokorný a jeho start proti Rozsochám vypadá nepravděpodobně. Bude to tedy nejspíš první utkání ve kterém se bez něj budeme muset obejít. Do brány se tedy nejspíš postaví Jan Pečinka, který Pokorného nahradil už v Březí. Pečinka chýtával minulou sezonu v žákoském týmu takže to není žádný začátečník,ale v takovémto utkání ho jistě nečeká nic jednoduchého, bude to pro něj zkouška ohněm.Tento zápas může bezpochyby ovlivnit průběh celé sezony. Jak se Honza cití před utkáním kariery? to nám prozradí rozhovor, který bude uveřejnět bezprostředně před zápasem.
V Březí jsme přišli o brankáře
Březí-Moravec 0:3(0:1)
Branky:1x Juračka, Kovář, Broža O.
Karty: Kudiovský
Sestava 1 poločas: Pokorný-Pečinka,Cícha,Pipa,Broža M.-Kudiovský,Skalník,Kovář,Juračka-Smolík,Bryndač
Sestava 2 poločas: Pečinka-Broža M.,Kudiovský,Cícha,Pipa-Černý,Broža O.,Kovář,Juračka-Smolík(Hanák), Bryndač(Krejčí)
V neděli po polední jsme dorazili na hřiště čtvrtého týmu tabulky Březí/Březské, které je letošním velkým překvapením, v tabulce je nezvykle vysoko a na svém hřišti dokázalo porazit třeba i Rozsochy. Utkání začalo ve vyrovnaném tempu, šance byli na obou stranách. Naše hráče trápila především nepřesná koncovka, domací vyhořeli na našem brankáři. Nerozhodný stav trval docela dlouho, první branka padla až v 35 minutě když po chybě golmana rozhodčí nařídil nepřímý kop a ten proměnil po přiťuknutí Kudiovského Juračka, který se na jaře drží ve výborné formě. Do poločasu přišel ještě jeden klíčový moment utkání, golman Pokorný si vyběhl na hranici vápna pro těžký míč, byl tvrdě doražen domácím forwardem a do druhé půle už kvůli zranění hrudníku nenastoupil. Do brány se postavil Pečinka, který chýtával v žákách. Trenér zatáhl Kudiovského a postavil obranou formaci za cílem neinkasovat. Tato taktika výborně vyšla, soupeře jsme k ničemu nepustili, naopak jsme ještě dvě branky přidali a v tomto složitém utkání zvítězili.
Hodnocení hráčů: Pokorný-8.5,Pečinka-8,Cícha-8,,Pipa-7.5,Broža-7.5,Kudiovský-9,Skalník-5,Kovář-8,Juračka-7.5,Smolí-,6.5,Bryndač-5,Obroža O.-8,Krejčí-6,Hanák-6
Prví jarní kolo šlo hladce
Moravec-Vír 5:0(2:0)
Branky: 2x Juračka, 1x Smolík, Bryndač, Pipa
Sestava: Pokorný-Pečinka,Cícha,Pipa,Broža M.-Kudiovský,Skalník(Krejčí),Kovář,Juračka-Smolík,Bryndač(Broža O.)
V úvodním utkání jara jsme na domácí půdě přivítali soupeře z Víru. Po celý zápas jsme měli utkání pod kontrolou, Vír hrozil jenom málokdy. Jediné co nás může trápit je neproměňování šancí za které mohla především naše nešikovnost,ale také kvalitní golman hostů. Do vedení jsme museli jít až z pokutového kopu. Je nutné ale říct, že výsledek 5:0 nevypadá vůbec špatně.
Hodnocení hráčů:Pokorný-7, Pečinka-6.5,Cícha-7,Pipa-8.5,Broža-7,Kudiovský-7,Skalník-6,Kovář-7.5,Juračka-8, Smolík-6.5,Bryndač-6,Broža O.-6,Krejčí-6
Momofanynka
V poslední době jsem často narážel na téma největší momofanynka? Zatímco nášemu A-týmu fandí především momoborec Šusta a občas Milda Němec, dorost má podporu spíše v dívčím publiku, je to logické, na mladý kluky se asi dívá líp jak na pány z mužů :-D Zvolte si tedy v anketě největší momofanynku(pro debili: je to v sekci Ankety)
:-) PS: nezaměňte slova, momofanynka za nymfomanka..je to docela podobný, ale významově se to krapet liší
Posily?
Do zimní přípravy se s námi už nezapojil Tomáš Urban ani Tomáš Bryndač, kádr se tedy nebezpečně zužuje a v případě, že někdo nebude moci nastoupit může vzniknout velký problém. Pokud chceme nadále bojovat o nejvyšší místa tabulky měli by jsme se poohlédnout po hráči, který by dokázal vyplnit vzniklé místo po odchodu především Tomáše Urban. V úvahu připadají jména jako Tomáš Červinka, který s námi odehrál přípravný zápas proti Radostínu, nebo mladý talent Havelka, za snahu by stálo také pokusit se přetáhnout kapitána Jívoví Koukolu, který je kmenovým hráčem našeho týmu a v Jívoví jenom hostuje. Dobré posílení kádru by nám mohlo velmi pomoct a usnadnit cestu za vytouženým titulem.
Další program přípravy
Ve středu nás čeká hala v Bystřici nad Pernštejnem, odjezd ze zastávky v 17 30. Pojedou s námi i někteří hráči z mužů,aby byla celá hala využitá. Nejspíš v pátek odehrajeme přátelské utkání z dalším kvalitním týmem a to z Dolní Rožínkou, přesný čas bude upřesněn po středečním tréninku, hrát by se mělo doma na trávě.
První přátelské utkání jsme zvládli na jedničku
Moravec-Radostín 9:2(1:2)
Branky: 2x Smolík, Juračka, Kovář, 1x Skalník, Pipa, vlastní
Sestava:Pokorný-Červinka T.,Cícha,Pipa,Broža M.-Kudiovský,Skalník(Broža O.),Kovář,Juračka-Smolík,Pečinka (Krejčí)
V krásném sobotním ránu jsme vyzvali k přátelskému utkání fotbalisty z Radostína, těžšího soupeře můžeme v okolí hledat jenom těžko, jelikož Radostínští hrají o soutěž víš a navíc v předních místech tabulky. Dokonce mají v kádru i super kanonýra cicu Láznïčku, který je vyhlášený po celém okrese :-D. Utkání začlo ve vyrovnaném tempu,ale postupně nás začal Radostín přehrávat, vytvářel si spoustu šancí a dvě z nich dokázal proměnit. Do hry nás opět vrátil po přiklepnutí skvělého Pečinky forward Smolík. Po jeho brance jsme se dokázali namotivovat a opět srovnat s Radostínem tempu. Soupeř byl i nadále nebezpečný, ale stav 1:2 už do poločasu vydrželi. Po první půli by jsme byli nejspíš všichni spokojeni s remízou,ale nikdo nemohl vědět co se stane. Začátek druhého poločasu nám vyšel na jedničku, dostali jsme soupeře pod tlak a po několika nepodařených odkopech si dal vlastňáka. Hned na to přidal lechce druhou branku Kovář. Následně přišla standartní situace a díky Juračkovi už jsme vedli o dvě branky. Dále už Radostín vůbec nezvládal, hlavně psychycky, soupeř se neustále mezi sebou hádal a nevěděl co má hrát. Do předu už nic nevymyslel a navíc se i přestal vracet, toho jsme patřičně využili a naložili Radostínu nakládačku na kterou asi ještě dlouho nezapomene. Utkání potvrdilo, že zimní přípravu absolvovala většina hráči velmi poctivě a že se nemusíme bát žádného soupeře. PS: dle výsledků z ankety zavádím hodnocení hráčů, které nahradí hodnocení pana rozhodčího. Známkovat se bude 1-10, 1 nejhorši, 10 nejlepší. Hodnocení není o tom kdo byl v zápase nejlepší, ale kdo byl nejlepší podle svých možností.
Hodnocení hráčů:Pokorný-7.5, Červinka-6, Cícha-7, Pipa-7,Broža-7.5,Kudiovský-7.5,Skalník-7,Kovář-7.5,Juračka-9,Smolík-8.5,Pečinka-8,Broža O.-6, Krejčí-5.5
První přátelák na obzoru
Dne 12. března se uskuteční na umělé trávě ve Žďáře nad Sázavou první přípravné utkání na jarní část sezony. Soupeřem nám bude náš loňský sok Radostín, který v součastnosti působí o soutěž výš. Odjezd z Moravce od zastávky v 7 00(ráno), zápas začíná v 8 00. Účast všech hráčů nutná!!
Výroční schůze
V sobotu 12. února v 18 00 se v kulturním domě na Moravci bude konat výroční schůze TJ Moravec. Zváni jsou všichni členové dorosteneckého týmu. Občerstvení zajištěno :-D
Čtvrteční trénink zrušen
Ve čtvrtek 10. února nebude halový trénink v Bobrový, protože bejk má odpolední. Další trénink bude v sobotu 12. února na hřišti v 15 00.
Halové tréninky
V čtvrtek 26. ledna se uskuteční první halový trénink.Sraz hráčů je v 15 40 na zastávce.Pojede se do Bobrové. Dá se předpokládat, že tento termín vydrží,automaticky tedy platí i pro další týdny. Případné změny zde budou uvedeny.
Mizivá účast na tréninku
Na druhém přípravném tréninku chyběla většina hráčů, spoustu hráčů omlouval Kuba Skalník,ale bejkovi se to moc nezdálo, takže v účasti na tréninku dám omluveno až po tom co se s ním domluvíte.Pro malý počet hráčů se bylo jenom na výběhu a pak sme si trochu čutli(kromě Skalníka teda, ten jenom simuloval,podváděl a nakonec dostal do nosu :-D). Tento týden by jsme měli jen v čtvrtek, nebo pátek do haly. Vše upřesní Filip Kudiovský na FB.
Zimní příprava odstartována
Dnem 15. ledna 2011 byla započata zimní příprava, trénovalo se na hřišti jelikož terén byl vyhovující. Účast nebyla nějak vysoká, omluvil se jenom Cícha a Hanák, takže začínáme s pokutami :-). Další trénink bude opět v sobotu v 15 00. Někteří hráči se připravují už déle, díky futsalu,který domlouvá Martin Černý v Bystřické hale, jedná se především o starší hráče v dorosteneckém týmu. V budoucnu se hráči dorostu mohou těšit na výběhy do okolí Moravce, tréninky v Bobrovské a Bystřické hale, přípravné zápasy s tými z vyší soutěže(Dol.Rožínka,Radostín) a také trénink s Žďárským dorostem, za zvážení stojí i umělka v Pikárci. PS: pro větší přehlednost zavádím složku absence.  
Silvestrovské derby
Tým 1(fešáci :-D)- Tým 2 10:7
Tým 1: Pokorný,Toufar,Kudiovský F.,Černý P.,Hladík T.,Hladík J.,Šustáček
Tým 2:Červinka st., Červinka ml.,Skalník,Černý M.,Černý F.,Žila,Malý,Kudiovský P.
Tak jako každý rok i letos se konalo tradiční silvestrovské derby, hrálo se na sněhem pokrytém hřišti. Pro velký zájem se odehráli dokonce 4 čtvrtiny. Utkání bylo ze začátku velmi vyrovnané,až ve třetí čtvrtině si tým fešáků začal dělat golový odstup, soupeř se chvíli před koncem vzchopil a dotáhl na rozdíl jedné branky, nemalou zásluhu na tom měla fanynka Ilona. Tým fešáků však nezaváhal, okamžitě golově odpověděl a utkání dotáhl do vítězného konce.
Fotbalové ohlédnutí za rokem 2010
V roce 2010 jsme skončili v sezoně 2009/2010 na 3. místě, tehdy tým ještě jako kapitán vedl Martin Černý. Do posledního kola jsme hráli o první místo,ale zejména zaváhání s Borami a v Pohledci nás o něj připravilo. V další sezoně došle k obrovské obměně kádru,ale dařit se nepřestalo. V součastnosti jsme na 1. místě což je nádherné. Tým letos vede jako kapitán Filip Kudiovský. V roce 2010 nás dokázali porazit pouze Rad. Svratka ,Rozsochy,Vír a Pohledec. Celkově jsme si připsali 24 výher, 4 prohry a 2 remízy. Nejproblémovějším soupeřem byl Pohledec, nejsnadnějším Štěpánov, proti kterému jsme dokonci vyhráli rekordním výsledkem 24:0.
Momočíčo vítězem turnaje
Naši hráči Luboš Pipa a Filip Kudiovský se účostňili florbalového turnaje do 18 let v křižanově. Hráli za tým Momočíčo a ZVÍTĚZILI. Je tedy vidět,že naši fotbalisté kvalitně zvládají i jiné sporty. Ve finále porazili Dolní Libochovou 5:4. Za tým hráli i naši bývalí spoluhráči Tomáš Toufar a Martin Malý. Turnaje se účastnili i další naši fotbalisté Fanda Kovář a Tomáš Urban.(pokud jsem na někoho zapomněl tak se ozvěte v diskuzi).
Hodnocení hráčů
Vytvořil jsem hodnocení hráčů za podzimní část sezony, naleznete ho v sekci Sestava u profilu každého hráče.
Fotogalerie aktualizovány
Konečně jsem si našel čas a zauktualizoval některé fotogalerie. Více fotek z našich zápasů najdete na facebooku-profil Olda Urban.Jinak, kdo by měl fotky pro zveřejnění na našem webu, ať mi dá vědět, nebo je rovnou pošle na mail P.K.17@seznam.cz , mám na mysli především hráče bez dresů, kteří v poslední době zaostávají a zima je pravý čas pro oživení,jelikož se fotbal nehraje.
Exhibice na konec sezony
V neděli 7. 11. 2010 se pod taktovkou Martina Černého uskutečnil přátelský fotbálek na zakončení úspěšné půlsezony. Utkání se zúčastnilo spoustu fotbalových načenců z týmu TJ Moravec včetně hráčů dorostu.
Výsledek:10:7 pro tým 1.
Tým 1:Pokorný,Černý M.,Pipa,Kovář,Smolík
Tým 2:Černý F.,Červinka,Urban O.,Mičánek,Černý Z.,Kudiovský P.
Momomo půlmistrem!!
Lepší závěr podzimu jsme si snad ani přát nemohli, díky zaváhání Rozsoch jsme se posunuli na první příčku a té si užijeme celou zimu. Sezona zatím probíhá podle našich představ, daří se a tým drží při sobě. Nejlepším hráčem podzimu volím Bobrůvku, Fanda Kovář je hvězdou týmu, Luboš Pipa v poslední době předvádí také výborné výkony, Olda Urban jako fotograf a do toho několik fanoušků a fanynek,kteří nás přijíždějí podpořit. Pokud vše půjde tak jak nyní můžeme se těšit na triumf v soutěži po kterém saháme rok co rok.
Jívoví nám rozlučku nepokazilo
Moravec-Jívoví 6:1(4:0)
Branky:2x Skalník, Kovář, 1x Smolík, Pokorný(pen.)
Karty:Cícha
Sestava:Pokorný-Černý(Hanák),Cícha(Broža O.),Pipa,Broža M.-Kudiovský,Skalník(Pečinka),Kovář,Juračka-Smolík,Bryndač(Krejčí)
V posledním utkání podzimu jsme přivítali na svém hřišti Jívoví. První půle proběhla v naší režii, vytvořili jsme si spoustu přiležitostí a udělali jsme čtyřgolový náskok. V druhé půli zahrozilo i Jívoví, z penalty skoroval odchovanec Koukola. Na průběhu utkání to však nic nezměnilo a soupeře jsme v pohodě zdolalí.
Hodnocení pana rozhodčího:Utkání pískal Myška Roman a dostává za 2, pěkně zvládnuté utkání.
Podzimní část sezony se blíží ke konci
V sobotu 30. Října skončí podzimní část sezony pro Moravecký dorost utkáním doma s Jívovím. Stále není jasné zda přezimujeme na 1. či 2. místě, proto je třeba velké podpory publika.Po zápase tým čeká tradiční rozloučení u soudku....:-D
V Jimramově zaznamenal golman Pokorný premierové branky :-D
Jimramov-Moravec 2:7(1:2)
Branky:3x Kovář, 2x Pokorný, 1x Pipa, Smolík
Sestava:Pokorný-Černý,Cícha,Pipa(Pečinka),Broža-Kudiovský,Skalník(Krejčí),Kovář,Juračka-Smolík,Bryndač(Hanák)
Snad nejchladnější počasí sezony na nás čekelo ve čtvrtečním zápase v Jimramově. Vstup do uktání nám vyšel, vytvořili jsme si spoustu šancí,ale gol jsme dát nedokázali. Skore otevřel až ve 20 min. Pipa.Jimramov však po chybě defenzivi dokázal odpovědět a vyrovnal. Do půle nám vrátil vedení Fanda Kovář, který v dnešním utkání zaznamenal hatrick.Po nevydařené první půli jsme udělali několik změn, do útoku se posunul brankář Pokorný, toho v bráně nahradil Černý, do obrany se posunul střidající Hanák. Druhá půle šla o poznání lépe, začlo nám to tam padat a Jimramov jsme porazili pěkným rozdílem.
Hodnocení pana rozhodčího:Utkání pískal                    a dostává za 1, pískal velmi solidně, dělal minimum chyb a navíc to byl pohodovej chlapík.
Derby jsme jako každoročně vyhráli!!
Bobrová-Moravec 0:4(0:3)
Branky:2x Kovář, 1x Smolík, Bryndač
Karty:Hanák,Broža,Kovář
Sestava:Pokorný-Černý,Cícha,Pipa,Broža M.-Kudiovský,Skalník(Pečinka),Kovář,Juračka-Smolík(Krejčí),Bryndač (Broža O.)
Tento týden jsme měli na programu jedno z nejzajímavějších utkání sezony, derby s týmem Bobrové. Zápasu předcházela spousta debat o výsledku,hecovaček,sázení, prostě vše co k derby patří. Bobrová si před utkáním docela věřila, ale na hřišti nic moc nepředvedla. Utkání jsme v pohodě zvládli, vytvořili jsme si spoustu přiležitostí a potrestali jsme chyby domácích. V utkání se skvěle předvedl předstoper Pipa, který dokázal pokrýt oporu domácích Roháčka.
Hodnocení pana rozhodčího:Utkání pískal Juda Jaroslav a dostává za 3. Jeho výkon se mi moc nelíbil, řeší více zbytečné hlouposti než co je opravdu nutné.
Rozhovor s Martinem Malým
Už dlouho jsem se chystal udělat rozhovor s Martinem Malým, je to náš bývalý hráč a navíc je to člověk, který nejen fotbal umí hrát,ale také mu rozumí.
Jak vzpomínáš na působení v TJ Moravec ?
Bylo to velice vydařené angažmá. V tehdejším kádru sme měli velké osobnosti , srdcaře a samozřejmě také alkoholiky (Pokorný,Cícha,Kaas... později přibyli i další). První sezona byla taková rozehrávací takže se moc nehledělo na tabulku , ovšem ta druhá už měla úroveň.Dokázali sme vyhrát okresní přeboř žácké kategorie která byla tehdy hodně kvalitní.Spokojensot byla s trenéry (Lukáš Broža,Petr Ambrož,Tomáš Klíma) i se spoluhráči.
Jak se ti líbí v klubu Žďáru ?
Začátek byl hodně těžký , nikoho jsem neznal a byl to nezvyk hrát s cizýmy spoluhráči. Ale později už bylo všechno lepší , měl sem důvěru trenéra a odehrál sem dobré zápasy.Letos to je náročnější , po postupu do divize se jezdí strašný dálky a soupeři jsou o hodně kvalitnější, ale zvládnout se to určitě dá.Jediná věc co mě tak jako nevyhovuje je dojíždění , z treninku jezdim domu az vecer a nemam moc casu na uceni a na kamarady u nas , ale jinak sem rád že sem jsem si vyzkoušel vyšší soutěž.
Jaký hráč z tehdejšího týmu Moravce ti nejvíc v týmu chybí ?
Všichni hráči v kádru Moravce mají určitou kvalitu a jsou to kamarádi proto je těžký vybrat jednoho. Ale určitě bych byl rád kdyby ve Žďáře hrál semnou Filip Kudiovský. Nadruhou stranu jsem rád že tam nejsem sám z našeho kraje a přestoupil taky Tomáš Toufar.
Jaká je kvalita krajského přeboru? Měl by tým Moraveckého dorostu šanci hrát s vašemi soupeři?
Myslim si že kvalita krajského přeboru dorostu není až tak vysoká a Moravecký tým by tu soutěž zvládl určitě v horních pozicích.
Kdyby jsi mohl nezávisle volit kde hrát koho by jsi si vybral? Moravec,Žďár nebo Bobrovou?
Tuhle otázku nemám moc rád.Ke každému klubu mám vztah , ted hraji ve Žďáře a jsem celkem spokejenej ale určitě kvůli dojíždění a taky kamarádům se určitě vrátím za nedlouho.Všechny tři kluby jsou u mě hodně vysoko a nejspíš až ukončím angažmá ve Žďáře tak budu hrát v Bobrové ale určitě bych se moc rád jednou vrátil i na Moravec kterej je v mých hodnotách o stupínek výš než Bobrová a Žďár.
Na závěr, co holky?a jak jsi na tom s pitím?když jsi hrál na Moravci tak jsi se uměl rozšoupnout :-D
Co holky? Pokud myslíš vážný vztah tak to mám asi ještě čas ale na zábavách se s holkama docela kamaradim:)S pitím to moc dobrý není.Poslední dobou kalim víc než bych měl a začíná to na mě mít důsledky(hlavně ve škole).Budu se snažit zlepšit svoji životosprávu.:)Ať se daří chlapi!
Herálec na naší půdě utrpěl největší prohru v sezoně
Moravec-Herálec 6:0(3:0)
Branky:3x Kovář, 2x Juračka, 1x Kudiovský
Sestava:Pokorný-Černý(Hanák),Cícha,Pipa(Krejčí),Broža M.-Kudiovský,Skalník(Pečinka),Kovář,Juračka-Smolík, Bryndač(Broža O.)
V sobotu odpoledne jsme přivítali na svém hřišti jeden z předních týmů tabulky Herálec. Špatné utkání v Pohledci na nás naštěstí nezanechalo žádné stopy a zápas jsme bez problémů zvládli. Do jisté míry za to mohl Petr Juračka, který v Pohledci chyběl a dnes hrál výborně. Záloha šlapala na sto procent a dokazujete to také listina střelců. Bohužel na prázdno vyšel útok, obrana měla také jisté nedostatky. Hosté si vytvořili dvě tutovky,ale ani jednu proměnit nedokázali. Dále bych vyzdvihnul výkon Martina Broži, který hraje v poslední době výborně. Ze střídajících hráčů se nejlépe prezentoval Jan Pečinka,který předvedl také velmi kvalitní výkon.
Hodnocení pana rozhodčího:Utkání pískal Stehlík Rudolf a dostává za 1, prakticky bezchybný výkon.
Momomo má nového fotografa
Už delší dobu jsem se pokoušel najít pro naše stránky fotografa, někoho koho baví fotbal,ale nehraje za náš tým. Řešení se nabídlo samo, Olda Urban začal fotit už dříve než jsem ho kontaktoval. Jeho zásluhou začnou na našem webu přibívat daůší Fotky ze zápasů, když se zadaří tak by se mohla oživit i sekce Hráči bez dresů.
Rozhovor s Radkem Krejčím
Na přání několika spoluhráčů jsem udělal rozhovor s Radkem Krejčím, známím především jako Bejčí. Chtěl jsem udělat rozhovor s někým kdo letos přišel do dorostu z žáků a myslím,že bejčí je na to nejlepší kandidát :-D
Jsi v dorostu letos poprvé,jak velký je to rozdíl oproti žákům?
Trochu jo, tréninky mají lepší ůroveň
Jak se ti líbí v týmu s novými spoluhráči?
Paráda, jsou to velice dobří hráči
Jsi známý jako travexový odborník, kde jsi nabyl těchto zkušeností? a co dáváš si? :-D
Na internetu dlouhodobým studiem, dám si jen občas s kámošama :D
Jsi hráč ze sousední obce Pikárec, myslíš,že je možné,aby se Pikárec jednou osamostatnil a založil fotbalový klub?
No asi ne, možná až za hodně dlouhou dobu
Kdo je tvůj fotbalový vzor?
Cristiano Ronaldo
Závěr nechám na tobě, vzkaž něco fanouškům našeho webu
Hoši my na to 1 místo máme tak dem do toho !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
O možnost posunout se na první místo nás připravila prokletá půda v Pohledci
Pohledec-Moravec 1:0(0:0)
Sestava:Pokorný-Černý,Cícha,Pipa,Broža M.-Kudiovský,Skalník(Pečinka),Kovář,Urban(Broža O.)-Smolík, Bryndač(Hanák)
V neděli po polední jsme nastoupili na půdě Pohledce. Přestože se Pohledec umísťuje v tabulce o spoustu míst za námi, zahrát na něj prostě neumíme. Na jeho půde už jsme nebodovali ani nepamatuju. Bohužel i tentokrát to dopadlo stejně, šance jsme měli,ale upřímně řečeno soupeř byl lepší a vyhrál zaslouženě. Podepsala se na tom především špatná hra záložní řady, která bývá jindy naší nejsilnější zbraní. Do jisté míry to zapříčinila neúčast Petra Juračky, který dává přednost jiným sportům. Nevyužili jsme tedy zaváhání Rozsoch v Hamrech a zústáváme na druhém místě.
Hodnocení pana rozhodčího:Utkání pískal                      a dostává za 2
Monitorování návštěvnosti
Prosím každého kdo navštíví tyto stránky a poprvé si přečte tento článek ať zanechá příspěvek v sekci VZKAZY, zjistí se tak kdo tyto stránky navštěvuje,kolik o nich ví lidí,atd. Nutné je uvést své jméno, obsah příspěvku je libovolný. Přistupujte prosím k této akci zoodpovědně. Akce bude probíhat maximálně měsíc. PS: Po sečtení všech fanoušků momomo proběhne losování, výtězové se můžou těšit na zajímavé ceny :-D
Tomáš Bryndač se vrací k fotbalu
Do našeho kádru se připojil další hráč, je jím mladý záložník Tomáš Bryndač, který se po pauze opět vrátil k fotbalu. Naš kádr se tedy opět rozšířuje a nyní v něm je už 17 hráčů.
Úterní trénink se kvůli špatnému počasí nekonal
Na úterní trénink dne 5.10. 2010 nedorazil kvůli špatnému počasí žádný hráč, netrénovalo ani naše áčko které se sešlo také v zanedbatelném počtu.
Na svatého Václava jsme vyhráli ve Víře
Vír-Moravec 0:1(0:0)
Branky:1x Smolík
Karty:Juračka,Cícha,Kudiovský
Sestava:Pokorný-Černý,Cícha,Pečinka,Broža-Kudiovský,Urban,Kovář,Juračka-Smolík,Bryndač(Hanák)
Na svatého Václava nás v deštivém počasí čekalo utkání ve Víře.Zápasy ve Víře bývají vždy velmi vyhrocené a složité a i dnes tomu bylo tak. Celý zápas jsme byli lepším týmem, největší problem nám dělalo zakončení. Když už se nám podařilo překonat kvalitního golmana domácích, brance nejednou zabránila branková konstrukce a nebo duo rozhodčích M+M.Šance měli,ale i hosté,kteří nám byli plnohodnotným soupeřem.Jediný gol vstřelil v 70 minutě Smolík.Nutno také opět připomenout kvalitní fanklub domácího týmu,který nás každou sezonu dokáže pobavit :-D
Hodnocení pánů rozhodčích:Utkání pískalo duo Mareš+Mareš a dostává za 5.Jejich výkon byl opravdu otřesný, přátelskou radou bych jim rád zdělil,ať raději nechají fotbal fotbalem a věnují se něčemu jinému.
Křižanov doma na pouť dostal 7 branek
Křižanov-Moravec 0:7(0:3)
Branky:3x Smolík, 2x Skalník, 1x Urban,Kudiovský
Karty:Smolík
Sestava:Pokorný-Broža M.,Cícha,Pečinka,Hanák(Černý)-Urban,Kudiovský,Skalník,Bryndač-Smolík,Broža O.(Krejčí)
Do Křižanova jsme přijeli v raních hodinách bez několika hráčů základní sestavy. Šanci dostali hráči,kteří jindy musejí vysedávat na střídačce. Utkání jsme v pohodě zvládli, na pěkném hřišti jsme si zahráli kombinační fotbal. Křižanov, který nastoupil v deseti neměl šanci,ale i přesto celý zápas bojoval a snažil se být co nejsilnějším soupeřem.
Hodnocení pana rozhodčího: Utkání pískal Myška Roman a dostává za 1 utkání zvládl výborně.
A-tým si vysloužil titulek ve Žďárském deníku
Moravecky tým mužů si po výhře s Rožnou vysloužil titulek ve Žďárském deníku. viz.http://zdarsky.denik.cz/fotbal_region/moravec-rozstrilel-vedouci-roznou-peti-goly-.html
Mimo jiný zde naleznete kompletní sestavy a střelce branek v mužských utkáních okresních soutěží na Žďársků.
Čas tréninků změněn
Blíží se podzim a tak se mění i časy tréninků. Prozatím budeme začínat o půl hodiny dříve, tzn. 17 30.
Marodka nám komplikuje situaci
Před derby s Křižanovem se náš tým pěkně zužuje, je téměř jisté,že nenastoupí Pipa(viz.předchozí článek) a Kovář, kterého trápí záda. Jestli bude fit další klíčový člen záložní řady Juračka není jasné, minulé utkání vynechal kvůli chřipce. Stoper Cícha by už snad měl být na utkání připraven,ale i přesto absence tří hráčů zákl. sestavy je značná, obzvlášť nepříjemný je rozpad záložní řady.
Defender Pipa mimo hru
Obránce našeho týmu Luboš Pipa je po utkání s Ujčovem dočasně mimo, utrpěl lehký otřes mozku. Podle toho co zatím víme by měl chybět něco okolo 4 zápasů a dokance ho prý i čeká alkoholová pauza :-D. Náš web mu jménem celého týmu přeje brzké uzdravení.
V období chřipkové virosi jsme si poradili s Ujčovem
Moravec-Ujčov 8:1(7:0)
Branky:3x Smolík, 2x Kovář, 1x Pipa,Urban,Skalník
Sestava:Pokorný-Broža,Kudiovský,Pipa(Pečinka),Hanák-Urban,Skalník,Kovář,Bryndač(Krejčí)-Smolík,Černý
Karty:Kudiovský
V sobotu odpoledne jsme na svém hřišti přivítali tým Ujčova. I přez absenci některých hráčů základní sestavy jsme si se soupeřem hravě poradili a utkání rozhodli již v první půli. Druhá půle byla o poznání horší, přestalo se nám dařit střelecky a hra také za moc nestála. Vše korunoval svou nepodařenou malou domů Broža a dovolil Ujčovu skorovat.
Hodnocení pana rozhodčího: Utkání pískal Rosický Josef a dostává za 1 utkání bez problémů zvládl.
 
Dále aktualizováno:Sestava,Účast na tréninku
 
TOPlist